Vítejte na mém webu

  Chtěla bych Vám představit mé webové stránky, které jsou zaměřeny na čísla - nejdůležitější číslo, které mám na mysli je datum narození. Další čísla, o kterých se zde dozvíte je životní číslo, osobní rok, osobní měsíc a den.K osobním dnům, měsícům i rokům jsou přiřazovány barvy. Ať už si to uvědomujeme či nikoli, barvy nás obklopují a jsou základní součástí našeho života. Každá barva vibruje svou vlastní energií, kterou můžeme využít k obohacení svého života. Barvy a čísla mají svůj zvláštní význam, numerologie je nádherná věda. Vědomé používání osobních čísel a barev je jedním z prostředků k dosažení hladšího a příjemnějšího průběhu našich dnů, jsou užitečné pro naše postoje, jsme lépe sladěni se životem, mohou zlepšit naši náladu a mohou ovlivňovat naše zdraví a zdravý přístup k sobě samým.
Pracuji s datem narození - je to úžasná šifra, která časem odkrývá svá tajemství. Z data narození se dozvíte své schopnosti i dovednosti, své silné stránky a slabé stránky, svůj životní úkol, karmické úkoly, své charakteristické rysy, své sluneční znamení, znamení z čínského zvěrokruhu, k jakému stromu vás přiřadí keltský horoskop a k jakému zvířeti vás přirovná indiánský horoskop.
Dále se věnuji karmicky zatíženým jménům. Datum narození změnit nemůžeme, ani nemůžeme změnit postavení planet při našem narození, co ale změnit můžeme, je naše jméno. Je naprosto jisté, že žádný rodič nevybral křestní jméno tak, aby svému dítěti přitížil. Pokud nezná numerologii jména neví, jaké energie budou dítě obklopovat a s čím se bude potýkat. V tomhle se výborně orientuje karmická kabala - starodávný vzorec, kde se propočítává křestní jméno s příjmením - asi 15 čísel, přihlíží k tomu, co dává jméno materiálně, duchovně, fyzicky i psychicky - výsledkem jsou tři důležitá čísla, která člověka hodně ovlivňují. Jménem můžete nastávajícímu človíčkovi pomoci nebo mu hodně uškodit v podobě těžkých životních zkoušek, neveselým osudem, nedobrými vztahy apod - a to výběrem špatného jména.
Mou velkou láskou jsou meditace, které zaměřuji podle postavení Luny, tak jak se tím řídili naši předkové. Příroda má na nás velký vliv a fáze Luny pociťují na sobě všichni živí tvorové. Luna v jednom kalendářním měsíci projde všech 12 znamení zvěrokruhu, v každém znamení stojí asi 2,5 dne. Takže za jeden kalendářní měsíc na sobě pocítíme všechny energie všech znamení, navíc si projdeme jedním novoluním a úplňkem, kdy jsou energie silnější. Řešíme tedy všichni stejná témata - říká se "jak nahoře, tak dole". Meditace jsou - napojení na mou duši, na mé nitro. Když je tělo a duše jedno - je člověk vyrovnaný, spokojený a šťastný :-)
 

Motto:  Kdo zná sám sebe, zná celý svět.

Novinky

Léčitelský kalendář - září

30.08.2016 23:21
Léčitelský kalendář Renaty Herber  ...

Novoluní v Panně 1. září 2016

30.08.2016 22:15
Ahoj všem, s příchodem měsíce září přichází spousta změn - nový školní rok, nové ročné období - 22....

Úplněk ve Vodnáři 18. 8. 2016

17.08.2016 08:29
Ahoj všem, máme tady další - poslední prázdninové okénko, nahlédnutí do astrologie, kdy 18. srpna...

Léčitelský kalendář - srpen

02.08.2016 19:36
Léčitelský kalendář         ...

Novoluní v Raku

04.07.2016 15:13
V pondělí 4. července k nám přichází novoluní v Raku. Rakům vládne Luna a právě v tomto čase...

Léčitelský kalendář - červen

29.05.2016 17:13
Léčitelský...

Splnění přání pomocí sklenice vody

05.02.2016 09:33
Splnění přání pomocí sklenice vody Existuje mnoho metod využívajících lidského podvědomí. Tou...

Jak si správně přát

05.02.2016 09:27
Jak si správně přát – důležitá pravidla Prostě začněte – prostřednictvím drobných přání vyzkoušejte...

Káva s mlékem

20.08.2015 10:16
Kávu s mlékem? Mléko, nebo smetana do černé kávy, nebo silně omaštěné zákusky či smetanová šlehačka...

Rituály

27.09.2014 13:34
Co to je rituál? Rituál je pravidelné opakování nějaké činnosti za účelem dosažení cíle, anebo...
<< 14 | 15 | 16 | 17 | 18 >>