Informace o mně

Jmenuji se Renata Unčovská. Bydlím na Vysočině v malebné vesničce Vír, s tou nejkrásnější přírodní scenérií. Zde čerpám tu nejsilnější energii přírody, která je velkou inspirací k mým meditacím. Protože jsem Blíženec nestačí mi jedno jméno. Příjmení Unčovská se totiž ne zrovna lehce vyslovuje, většinou jej musím vyslovit několikrát a hláskovat a protože se zabývám numerologií i karmou jména, vzniklo mé druhé jméno Renata Tara, které přišlo ke mně shůry, jak jinak než v meditaci. Renata Tara představuje celou mou osobu - její čísla zastupují komunikaci, tvořivost, lásku, city, vztahy, přátelství, moudrost, učení, službu druhým, vyjímečný duchovní osud, mimosmyslové schopnosti ale také tvrdohlavost a silný záměr dojít ke svému cíli.
 Studovala jsem postupně všechna znamení zvěrokruhu, čínská znamení, keltská znamení stromů, veškerou numerologii, navštěvovala kurzy výkladů karet - tarotových, Osho-zen tarotu, kurzy práce s kyvadlem, 3 roky duchovní školy šamanismu, několik kurzů astrologie - to vše a mnohem více jsem absolvovala po čas všech mých zaměstnání - od prodavačky, uklízečky, ženy na mateřské dovolené a vlastně neustále do dneška, pořád něco studuji. Na prvním místě však u mě byla vždy má rodina, takže mé sny a touhy se odkládaly na neurčito. V roce 2015 jsem si řekla, že děti jsou dost velké a že už to zvládnou beze mě. Založila jsem si živnost - vykládám karty, dělám numerologické rozbory data narození, pracuji se jmény, vedu můj milovaný meditační kroužek, navštěvuji astrovíkendy v Brně, Litomyšli, Jihlavě, pořádám celodenní semináře. Poslední dobou se práce se jmény- propočty -  jak moc jsou karmicky zatížena a hledání nových, nezatížených jmen pro klienty stala mou velkou časovou náplní. Děkuji karmické kabale za to, že jsem svědkem toho, jak skvěle člověka nastartuje nové jméno - tím správným směrem, jak mu pomůže dostat se z bludných kruhů, dodá odvahu, sebelásku, sebehodnotu... A ještě jednu lásku jsem znovuobjevila - to lásku ke kamenům a práci s němi a úžasnými krystalovými mřížkami, které vytvářím a které svou silnou energií napomáhají zpracovávat různá životní témata, vše propojuji s numerologií i astrologií.
Pracuji na tom, co miluji a miluji to, na čem pracuji. Velmi mi pomáhá jóga a meditace. Našla jsem svůj vnitřní klid, rovnováhu a harmonii. Ne nadarmo se říká, že do duchovna nevedou žádné zájezdní autobusy, ale každý si musí vyšlapat svou cestičku sám.
Já tu svou životní cestu našla, denně za ni děkuji, naplňuje mě naprostým štěstím, velkou radostí a spokojeností :-) :-) :-)
A to přeji i Vám všem!!!     S láskou, pokorou a úctou  Renata Tara
 
 
 

Naši uživatelé

Zde je vhodné popsat, kdo jsou Vaši cíloví uživatelé a proč je právě tento projekt pro ně důležitý. Důležité je Vaše návštěvníky také motivovat, aby se na tyto stránky pravidelně vraceli.

Historie projektu

V této části můžete popsat historii Vašeho projektu a co Vás vedlo k nápadu jej realizovat. Je vhodné se také zmínit o důležitých milnících a poděkovat lidem, kteří se na projektu účastnili.