23.2. - novoluní v Rybách

22.02.2020 20:40

Zítra 23.února 2019 v odpoledních hodinách v 16,31 hod očekáváme novoluní ve znamení Ryb. Toto novoluní je důležité pro zrozence ve znamení Ryb. Jsou to nové začátky, stanovení si nových cílů, práce na nových projektech - je nejpříznivější období právě pro toto vodní znamení..
Jaké energie nás právě obklopují : je to duchovní rozvoj, meditace, jasnozřivé schopnosti ( lidé narození v Rybách patří k těm senzitivním lidem, kteří více vnímají Znamení Ryb znázorňují dvě ryby, které plují každá na jinou stranu, proto můžete být také v těchto dnech plní protikladů, dávejte pozor, abyste realitu oddělili od snění - k němu mají Ryby blízko.
Co se týká vztahů, jsou Ryby romantické, láskyplné, milující, ale mohou mít sklon k nevěře ( to jsou ty protiklady) , dále si dávejte pozor na náladovost, deprese, smutky, alkohol ( ohnivá voda - vodní živel Ryby). Nejsou vhodné rituály na peníze, vhodné rituály jsou na duchovní rozvoj, víru v sebe sama, ve své schopnosti, lásku k sobě a ke svému vnitřnímu dítěti.
Dny Ryb jsou plné citů a vše co necháme vstoupit do svého těla, působí mnohem silněji než jindy a to jak v pozitivním tak v negativním slova smyslu. . Ve dnech Ryb není dobré větrat lůžkoviny, v ovzduší se udržuje vlhkost. Také není dobré kupovat nové boty, mohou nás po čase tlačit. Nemyjeme a nestříháme vlasy – slábnou, třepí se a tvoří se lupy. Je vhodné období na praní prádla – dobře se odstraňuje vodní kámen. Navazování nových známostí není příliš šťastné. Za velmi příznivé v chování se tady projevuje jak pevné spojení se zemí, tak na druhé straně duchovno a spojení s vesmírem. Nejdůležitější činností je očista těla, mysli od všech negací.

Zdravotně věnujte pozornost těmto orgánům – Ryby - této energii se přiřazují chodidla, prsty na nohou a lymfatický systém, je třeba věnovat pozornost chodidlům, dobrá je masáž, přináší úlevu. V tomto období je úspěšné ošetřit bradavice na nohou – ale jen za ubývajícího měsíce, jinak se objeví znova (po úplňku). Choďte po špičkách a patách, zpevní se klenba chodidla.
Kdo chce pro své zdraví udělat maximum - doporučuje se půst - odlehčíte lymfatickému systému a posílíte imunitu - odplaví se toxiny.