25.5. 2017 Novoluní v Blížencích

24.05.2017 19:48

Na jaké energie se můžete připravit?

Komunikace a předávání informací

Správně vedená komunikace je základem všech mezilidských vztahů. Když chce člověk čehokoli dosáhnout, musí o tom mluvit. Tyto energie nutí zvládnutí komunikace a vzdělávání. Komunikovat o podstatných věcech a mít přehled o všem důležitém. Říkat o sobě světu, nestydět se, nebát se. Když se naučíme komunikovat, dokážeme se mezi sebou domluvit, umíme nalézt kompromisy, vyhneme se spoustě problémů.

 

Soustředění se na důležité oblasti

Naučit se vybírat si v životě jen ty podstatné situace a podstatné věci, soustředit se na svůj život a ne na životy lidí kolem nás. Myšlenky jsou jako finance. Musí se s nimi umět hospodařit. Jen si někdy všimněte, kolik myšlenek věnujete nepodstatným věcem, př. sousedům, spolupracovníkům, seriálovým hrdinům apod.

 

Budování pevných vztahů

Člověk je tím, čím si myslí, že je. No a kým je, se pozná podle toho, jací lidé ho obklopují. Jestliže se pohybujete ve vztazích, které vám nevyhovují, zeptejte se sami sebe proč tomu tak je. Naši partneři, kolegové, kamarádi, to jsou ti, které jsme si sami do života přitáhli.

V partnerských vztazích je důležité, aby oba měli stejné cíle, jakmile se vaše cíle začnou proměňovat, začnou se vaše myšlenky a to na čem jste vztah vybudovali, rozdělovat a vztah se posune do ztracena.

 

Vzdělávání

Nejde o to, aby všichni měli vysokou školu, ale o to, aby se člověk v průběhu života neustále vzdělával a tím pádem rostla jeho osobnost. Jedno kolik je vám let, každého něco baví. V dnešní době si člověk může zjistit informace o čemkoliv a v jakémkoliv oboru se něčemu přiučit. Čím větší člověk přehled má, tím se před ním otevírají nekonečné možnosti.

 

Zdraví

Plíce, průdušky, dýchací cesty, problémy s rukama, bolest rukou, zranění rukou, bolesti hlavy, nervy

Nezapomeňte, že dýchání je život, nepodceňujte jej!