Březen = Ryby

01.03.2019 18:02

Březen = Ryby
vodní znamení Ryb a PARTNERSTVÍ
Muž – Ryba – je něžný snílek, skromný, chápavý, tolerantní, hovoří pomalu, myslí mírumilovně, laskavý manžel a romantický milenec.
Žena – Ryba– patří mezi nejžádanější ženy, tajuplná, zdrženlivá, zasněná, chce být partnerem ovládaná, od muže čeká aby ji chránil, pak ho obdivuje a ctí.
Ryby – si nejvíce rozumí s vodními znameními Rakem, Štírem a Rybou – mají totiž stejný pohled na život a shodné zájmy, jejich partnerství udržuje vzájemná vnímavost, touha po klidu a vyrovnaném způsobu života.
Zemská znamení Ryby velmi přitahují, zejména Býk a Panna, neboť právě s nimi nacházejí společnou řeč, a když k sobě chovají úctu a jsou schopni tolerantního chování, může jim partnerství vydržet až navěky. Složitější bývá spojení s Kozorohem, protože tomu musí neustále ustupovat, aby byl klid, a tím značně trpí, je třeba vyjít každý na půl cesty, vzájemně se dohodnout a doplňovat.
Ohnivá znamení Beran, Lev a Střelec, okouzlují Rybu svým šarmem a osobitým projevem, často se do sebe zamilují, každý prosazuje své zájmy, záhy si nerozumí a jejich partnerství končí rozchodem, jen velryby a štiky si dokážou udržet ohnivého partnera.
Vzdušná znamení Blíženci, Váhy a Vodnář dokáží na Rybu udělat ten nejkouzelnější dojem, ale málokdy jim nadšení vydrží, vzdušná znamení se chovají rozlítaně a rozverně, zatímco rybička by potřebovala, aby partner seděl vedle ní a držel ji za ruku, zamilované ryby dokáží mnoho odpouštět, mají největší podíl na tom, že vztah vydrží.
Pokud se k sobě nehodíte svým znamení, nelámejte si s tím příliš hlavu, je to jen jeden úhel pohledu, vyjímky potvrzují pravidla, je důležité také jak máte jiné planety postaveny, Váš ascendent. Vztah je vždy o těch dvou lidech, jak si dokáží naslouchat, pomáhat si, být vzájemnou podporou - žít v bezpodmínečné a všeobjímající lásce - a to je je pravé kouzlo žití.