číslo 16

16.04.2020 11:52

Dnes 16.4.2020 = 15 / 6
dnešní datum šestnáctého v šestnáctém týdnu roku.
(mimochodem zítřejší datum 17.4.2020 = dá také číslo 16)
Mnozí lidé se obávají třináctky a pokud vyjde na pátek mluví o neštěstí. Přitom třináctka v sobě skrývá stabilitu, samostatnost, bystrost a zodpovědnost. Ale číslo 16 v sobě skrývá energie, kdy bychom měli být obezřetní. Na jednu stranu šestnáctka dává přímočarost, smysl pro obecné zájmy, pozorovací schopnosti a vše chce v životě vyzkoušet na vlastní kůži. Na druhou stranu - z hlediska karmy - přináší úrazy, nehody, pády, zatrpklost, sebepoškozování, uzavřenost, zhroucení životní situace, závislosti, pády – manželské, partnerské, profesionální, rizika, trestnou činnost, tragické události, smrt, autonehody.
Setkávám se s šestnáctkou při výpočtech karmické kabaly a pokud vyjde jako hlavní výsledné číslo kabalistického vzorce , které obsahuje asi patnáct čísel různě sečtených z křestního jména a příjmení, provází tyto lidi v životě úrazy, sebevraždy, nejasná úmrtí a blízkosti smrti - že jim brzy odejde blízká osoba nebo mohou mít zaměstnání, kde lidé umírají (zdravotníci, hasiči, policisté atd.)
Jako výslednou 16ku měl ve svém jméně například Tomáš Holý - autonehoda, Jiří Shellinger - nevyjasněné úmrtí, Ernest Hemingway - sebevražda zastřelením.
Proto dejte na sebe dnes i zítra pozor a vlastně i po celý tento týden, už víte, co visí ve vzduchu. Naštěstí máme dnes v tomto osobní dni - šestku - energie lásky, domova, rodiny a tvořivosti, zítra to bude č.7 - kdy je vhodné trávit čas o samotě, meditovat, věnovat se svému nitru - své duši.
Na druhou stranu může šestnáctka ukončit vše zlé, vše co se nám jeví nepevné, nestálé, vše co je postaveno na vratkých základech a můžeme se tak těšit na vše nové, co přinese nový svěží vítr do našich životů. Nejdříve je hůř, aby potom zase bylo líp...
Měsíc duben nás nabádá abychom uklidili v sobě a kolem sebe, byli disciplinovaní, vede nás k pracovitosti, akčnosti a dubnový úplněk ve Vahách 8.4.2020 ,který byl zaměřený na všechny vztahy - partnerské, rodinné, pracovní i přátelské, vyjasnil, jak to máme se všemi lidmi kolem nás.
Novoluní v Býku 23.4.2020 nám pomůže zase dát do pořádku naše majetkové a hmotné zabezpečení.
Přeji Všem, abychom tento den, tento týden i zbytek měsíce prožili v pohodě, harmonii, lásce a ve zdraví.