FRANTIŠEK

04.10.2018 17:02
 
Frantíci, Fanoušci, Fandové - krásný svátek  

Jak je to s Vaši jménem? 
Není vůbec jednoduché nosit energie tohoto jména - co se týká numerologie.. Za svůj život jsem měla tu čest poznat několik Františků - a můžu Vám říct, že se k němu vážou tato slova - pracovitost, dřina, nic zadarmo..těžký život. Když se k tomuto jménu přidá ještě karmicky zatížené příjmení - je vymalováno..
Prosím budoucí maminky na zvážení tohoto jména pro svého potomka, poraďte se s numerologem (můžete i se mnou) než dáte dítěti do vínku břemena, kterým se dá vyhnout. Datum narození změnit nemůžeme, ale jméno ano.
František má svátek ve 40.týdnu v roce, stejné číslo je i číslo vibrace jména - a jak už jsem tenhle týden psala, přináší těžké zkoušky, klacky pod nohy a ztráty ve všech směrech. To jsou informace z hlediska karmické numerologie, jasně, že má toto jméno i kladné stránky:
Číslo jména 4/40 
(6 + 9 + 1 + 5 + 2 + 9+1 + 5 + 2 = 40 = 4 + 0 = 4) 
Číslo čtyři vám dává odhodlaný a pevný charakter, trpělivost a schopnost poskytnout pomoc bez velkých slov a gest. Máte smysl pro loajalitu a jste člověkem, který vždy drží slovo. Číslo čtyři vás vybavilo pracovitostí, máte skvělou schopnost se koncentrovat, jste pečlivý a učenlivý. К vaší osobě patří i spravedlnost, vytrvalost, rovnováha a bezpečí. Nesnesete příkoří, často se stavíte do čela různých hnutí a máte úctu к tradicím. Čtyřicítka je číslem smíření a pokory a pro váš spokojený život je důležitá pomoc ostatním. Hodně pro vás znamená i přátelství а к těm, které máte rádi, dokážete být velmi vřelí a štědří. Pro lidi, na kterých vám záleží, jste ochoten se obětovat. Dvě jedničky na vás prozrazují touhu po uznání, dvě dvojky vám dávají vyrovnanost. Dvě devítky vás vybavily vysokou schopností naladit se na druhého člověka, což může vést i ke skryté manipulaci. Ve svém charakteru si nesete určitý nedostatek sebedůvěry a máte strach ze změn. Často tento pocit po celý život nepřekonáte, a to je určitě velká škoda! Abyste si uchoval fyzické i duševní zdraví, nezbytně potřebujete dostatek sportu a pohybu na čerstvém vzduchu. 
Milí Františci - v životě je pro Vás důležitá - VYROVNANOST A SPOKOJENOST - přeji Vám, ať je naleznete! ❤️☯️