horoskop karetní 2021

29.01.2021 10:21
Krásný den přátelé 
Celý prosinec a celý leden jsem prováděla KARETNÍ HOROSKOP NA ROK 2021 a budu dále pokračovat i v měsíci ÚNORU, protože se ješte stále přihlašujete. Není to astrologický horoskop - podle postavení planet a Vašeho data narození, který znáte, když si horoskop objednáte u astrologa - ten dostanete celý písemně. Píšu to proto, protože někteří tohle právě očekáváte i od karetního horoskopu. Rozdíl je v tom, že já na Váš datum narození rozmíchám a rozmístím 78 karet -do 8 řad po 10 kartách (v 8.řadě jich je jen 8) a Vy sami si vybíráte karty na jednotlivé měsíce. Vše si zapisujete sami. Co tento horoskop obsahuje?
Vytáhnete si 12 karet - představují jednotlivé měsíce. Zapíšete si, co znamenají jednotlivé karty a situace, na které se můžete připravit - co se konkrétně jednotlivý měsíc bude dít. Každá karta má také svou numerologickou hodnotu - které se dají sčítat. Vždy po vytažení 3 karet sečtu jejich hodnotu a vyjde mi tak číslo karty na jednotlivé čtvrtletí. Takže budete mít 12 měsíců rozepsaných, ale také karty pro 4 čtvrtletí. Karta čtvrtletí je nadřazena kartě měsíční, která dává informaci jak zvládnout dané měsíce.
Karty čtvrtletí se také nakonec sečtou a vyjde výsledná karta - karta roku 2021 - pod jakými energiemi se bude odehrávat Váš celý rok. Výslednou kartu dostanete podrobně rozepsanou, s jejími energiemi i obrázkem na Váš email. Na konci tohoto výpisu také najdete - 3 až 5 otázek, které se přímo vážou k energiím vašeho roku a na které byste na konci roku 2021 měli znát odpovědi.
Tento horoskop provádím po telefonu a pro zájemce z cizích zemí zde po messengeru.
S láskou Renata
výklad karet, numerologie, výběr jména, astrologie, meditace, kameny, kyvadlo, semináře, magické večer
www:renata-tara.cz, mob: 731 416 078