Jak si správně přát

05.02.2016 09:27

Jak si správně přát – důležitá pravidla

Prostě začněte – prostřednictvím drobných přání vyzkoušejte techniku – Jak si správně přát, u drobných přání totiž člověk dokáže uvěřit v jejich splnění, a právě to je u přání nejdůležitější – důvěra

Správně formulovat – přejte si vždy v přítomném čase, nikdy ne v budoucím. A vysílejte svá přání vždy tak, jako by už byla splněna, neformulovat slovy „chtěl/a bych“ – to je špatně, vyvoláme tím pouze stav chtění a ne stav bytí.

Nikdy si nepřejte v negativní formě – slova, nechci být nemocný, nechci být nezaměstnaný, vás obdaří opakem jako, že to chcete – vesmír předponu ne neslyší!

Poděkování – poděkování je urychlovač vyřízení vašeho přání, postará se, aby přání bylo doručeno sem a nyní do vašeho života

Přesvědčit rozum – vědět, že to, co si přejeme, získáme, že nám to patří a že to máme vždy k dispozici, vysílat pozitivní myšlení, nepochybovat

Pouze jedno přání - V okamžiku „objednávky“ musí přání jen jediné. Někdo si například přeje, aby nějakou kouzelnou cestou získal pět milionů korun, jimiž hodlá zajistit nákup nového bydlení, auta, cestování a garderoby. To však je přehnané přání, ukrývající v sobě několik dalších, která s tím základním nejsou nijak spojena. Aby Vesmír zareagoval, je třeba složené přání rozdělit na základní části, z nichž každá bude samostatná.

 Přání nemůže podmiňovat splnění dalších přání - Má-li se přání vyplnit, je třeba si ho dobře promyslet. Vraťme se k těm pěti miliónům. Otázka: K čemu vám budou ty peníze? Odpověď: Chci si koupit byt, auto, jet na dovolenou, zaplatit dluhy atd… A teď je třeba nad každou z těch částí popřemýšlet samostatně.

 Přání musí vyvolávat pouze city, ne myšlenky na další přání - Vraťme se k přání koupit byt. Pokud je byt cestou, jak se zbavit rodičovského dozoru, je třeba si „objednat“ přímo zbavení se dozoru, vždyť pokud si to rodiče usmyslí, budou vás dozorovat kdekoli. I v novém bytě. Pokud sníte o krásném princi, přání musí znít nikoli „chci potkat prince“, ale „chci se vdát za prince“.

 Přání musí být „ekologické“ - To znamená, že nesmí nijak poškodit lidi kolem vás. Samozřejmě, že vyhnout se úplně všem komplikacím není snadné. Může se tak stát, že byt, o kterém sníte, získáte smrtí příbuzného. Nicméně občas se stane, že lidé vysloveně chtějí poškodit někoho, kdo jim ublížil. Předtím, než někomu budete přát něco špatného, byste se měli zamyslet, zda máte skutečně absolutní pravdu a váš pohled na věc je ten správný. Pamatujte, že všechno se vám vrátí, jako bumerang. Je jistě žádoucí, aby s k vám vracelo jen to dobré.

 Přání se musí týkat pouze vás - Často jsou naše přání spojena s blízkými lidmi. Například: „Chci, aby moje dítě…“ nebo „Přeju si, aby manžel…“. Bohužel však taková přání Vesmír neplní. Aby se přání vyplnilo, musí se týkat výhradně vás a vašich citů. Vše, co je potřeba, je jeho znění správně upravit. Například: „Chci být pyšný na svého syna, že je premiant“, nebo „Chci, aby se mi manžel víc věnoval“.

Mlčte! Má-li se vaše přání vyplnit, nesmíte o něm vykládat