Kozoroh a partnerství

06.01.2019 12:03

Leden - Kozoroh - Vztahy
Nová rubrika letošního roku, Sluneční znamení a vztahy, jak se k sobě hodí či nehodí znamení zvěrokruhu. Také je důležité do jaké dekády jste se narodili, zda jste v první dekádě - Kozoroh narozený od 22.12 - do 30.12 - to je Kozoroh, který má určité rysy Střelce, potom 2.dekáda - Kozoroh narozený od 31.12 - do 9.1. čistý Kozoroh a 3 dekáda - od 10.1. - do 20.1. to je zase Kozoroh, který má určité rysy Vodnáře
Jak jste na tom ze vztahy a partnerství? Pokud se k sobě jako znamení nehodíte, nevěšte hlavu, i vyjímky potvrzují pravidla a také se podívejte v jaké dekádě jste narozeni a podívejte se na soulad i druhého znamení, které v sobě nosíte, pokud jste čistý Kozoroh, je to jasné. Ve všech případech vždy záleží na těch dvou!!! Jaké si to udělají, takové to mají.
Jaké máte zkušenosti Kozorozi v partnerství???
A jaké mají zkušenosti ti druzí, co žijí s Kozorohy???
Můžete sem sdělit své poznatky.   
KOZOROZI A PARTNERSTVÍ
V oblasti citů jsou Kozorozi velmi nejistí, což se projevuje v jejich vztazích. Potřebují silného a milujícího partnera, který ocení jejich schopnosti. Musí být také chytrý a schopný. Někdy mají sklon vybírat si partnera vyššího postavení nebo věku. Pokud se rozhodnou pro manželství, drží se zuby nehty své svobody a bohužel často zanedbávají svou rodinu. Nejednou žijí o samotě. Spíš ale vlastně čekají na správnou příležitost. Nedělá jim problém rozhodnout se pro osamělý život, svůj názor ale často mění. Partnerský život je může přitahovat až časem a potom se dlouho připravují na svatbu. I když bývá protějšek mladší, u obřadu hledají klasický styl i průběh. Na manželství se přitom dívají z hlediska rozumu a praktických potřeb. Takže si umí vybrat postavení a bydlení, které bude za to stát i po ekonomické stránce. Děti vychovávají v řádu a v manželství chtějí taky udržovat rodinné tradice. Podporují svou, taky partnerovu kariéru a všechno ohledně domova mají dobře propočítané dopředu. Proto mívají dlouhotrvající vztahy. Kozoroh – si nejlépe rozumí ze zemskými znameními Pannou, Býkem a Kozorohem. S Pannou a Býkem mohou vytvořit ideální pár, oba budují domov, milují rodinu a potrpí si na pořádek. S jiným Kozorohem většinou uzavírá sňatek z rozumu. S ohnivými znameními Lvem a Střelcem se přitahují, milují se, ale později mají rozdílné názory. S Beranem je spojuje obdobná energie a pracovitost, mohou prožít nezapomenutelná dobrodružství, ovšem společný život bývá nad jejich síly. Se vzdušnými znameními Blížencem a Vodnářem je zpočátku doslova fascinován jejich nenuceným chováním a spontánností, ale později ho to popouzí, největší problém nastává s Váhou – ta nestačí kozorožímu tempu a cítí se příliš omezována, váha potřebuje cit a něhu, což jí poněkud chladný partner nemůže dát. S vodními znameními, zejména s citlivým a náladovým Rakem nevytvoří zrovna nejšťastnější spojení. Se Štírem si rozumí hlavně pracovně, prostřednictvím podobné energie a stejného úsilí. Kozorohovi se nejlépe dokáže přizpůsobit Ryba.