Lenka 21.února

21.02.2019 12:30

Dnes 21.února slaví svátek všechny Lenky

A co přináší toto jméno?
Lenka je nové jméno, které bylo původně vytvořeno jako domácí forma к cizím jménům, 'především ke jménu Helena, Eleonora (Lenorka, Lenka), a některé zdroje uvádí i Magdaléna po německém vzoru (německá Leni, Lene vznikla z Magdalene
Číslo jména 7/16 (3 + 5 + 5 + 2+1 = 16=1 + 6 = 7) 
Číslo sedm má záhadný smysl, odjakživa bylo pokládáno za šťastné číslo, ale zároveň také bylo neblahým znamením, že štěstí je vykoupeno neštěstím druhých. Máte hodně dobrých vlastností plynoucích i z potenciálu vašeho jména, ale většina z nich je skryta v hloubi vaší duše. Záleží jen na vás a na vlivu okolního prostředí, zda je odkryjete. Mnohé z vás jsou nadané, schopné, tvořivé, houževnaté, ale ne vždy dokážete využít svých schopností a možností. Máte pochopení i účast pro ostatní, ale obvykle se rozhodujete samy podle sebe a ne podle ostatních. S tím souvisí i tvrdohlavost, umíněnost a zatvrzelost. Někdy býváte nepoučitelné, takže se do určitých, i negativních situací, dostáváte opakovaně. Vaše názory jsou velmi vyhraněné, máte sklony к intrikám a prospěchářství. Číslo šestnáct vám dává pracovitost, pečlivost a pořádkumilovnost, ale také problémy v partnerských vztazích. Při negativní vibraci jste až příliš zahleděny do svého nitra a ztrácíte tak pojem o realitě. S tím souvisí i povýšenost, podezíravost a nedůvěřivost se snahou zneužívat ostatní. Máte sklon své problémy nadhodnocovat a kapitulovat před nimi. Lehce jste pak nervózní, náchylné к depresi a ztrátě odvahy. 
Jméno Lenka má své kladné stránky, ale také si nese velmi těžkou karmickou zátěž, pokud chcete jméno zvolit pro svou dceru, mělo by být v souladu s příjmením, a zde opravdu doporučuji výpočet karmické kabaly - rozboru křestního jména s příjmením, kterým se zabývám,neboť můžete tímto jménem naložit své dceři nelehký život.