Lev

23.07.2019 11:07

Dnešním dnem vstupuje Slunce do znamení Lva. Je to nejbližší spojení Slunce - Lev. Slunce je vládnoucí planetou (hvězdou, světlem) právě pro Lvy. Citlivého a zaměřeného na rodinu - Raka nyní střídá velkorysý, srdečný a pompézní Lev.
Lvi jsou známí svou odvahou a hrají roli silných a neohrožených ochránců, záleží jim na dobrém mínění svého okolí a velmi dobře si uvědomují, jakým dojmem působí na druhé. Ať vystupují na pódiu, na vědecké konferenci, na divadelních prknech či filmovém plátně, vždy zazáří, okouzlí, vzbudí zájem ať už v pozitivní či negativním slova smyslu. Bývají natolik osobití, že je možné je milovat a ctít anebo nenávidět, ale není možné si jich nepovšimnout. Lvi nemají rádi přetvářku, faleš, intriky, za každých okolností si zachovávají hrdost a smysl pro dodržení slibů. Jsou ambiciózní, touží po pochvale, slávě a uznání, necítí se dobře v podřízené roli a také nemají rádi fádnost v jakékoliv podobě.
K našim slavným Lvům patří – jmenovitě Oldřich Nový, Miloš Kopecký, Bolek Polívka, císař František Josef I., z žen Eva Pilarová, Alena Vránová, malíř Alfons Mucha, skladatel Josef Suk, spisovatel Alois Jirásek
Ze světově proslulých můžeme jmenovat – Napoleon Bonaparte, Louis Armstrong, Louis de Funes, Alfred Hitchcock, Dustin Hoffman, Robert Redford, Madona, Antonio Banderas a Arnold Schwarzeneger
Milí Lvi - přišlo vaše období, využívejte je ku svému prospěchu, máte ten nejlepší čas na stanovení si nových cílů, projektů a nových nápadů realizace.
Rada Lvům – Více pokory, protože pýcha předchází pád. Víte o tom, že jakýkoliv jiný názor než ten váš, může být také správný?
Rada ostatním – kteří mají ve své blízkosti Lva – Dejte jim pocit, že je král, obdivujte, chvalte, žasněte!
Nemluvte jen o své osobě, hlavní téma diskuze je král zvířat a ani ho moc nekritizujte, je přece jedinečný!