Miroslava

05.04.2019 10:59

Dnes 5. dubna slaví svátek všechny Miroslavy - Mirky

A co Vám dává toto jméno svým nositelkám?
Jméno Miroslava je obdobou Bedřišky či Frederiky, ale bývá také pokládáno za český překlad Ireny, řeckého jména „Meirené", a má význam „mírumilovná". Vše, co je uvedeno o jméně Miroslav, platí i o ženské podobě jména Miroslava.
Číslo jména 2/11 (4 + 9 + 9 + 6 + 1 + 3 + 1+4 + 1 = 38 = 3 + 8 = 11 = 1 + 1=2) 
Dvojka je číslem družnosti a spolupráce. Ve vaší osobnosti je i starostlivá, laskavá a soucitná stránka. Jste ohleduplná, umíte naslouchat druhým a nedokážete druhému záměrně ublížit. Na-opak dokážete vytušit potřeby a pocity ostatních a snažíte se jim vyhovět. Tuto vlastnost u vás posilují dvě devítky, které vás obohatily o vysoký stupeň emoční inteligence. Ale pozor, vaše soucitnost a přehnaná starost o druhé může někdy škodit vašim zájmům. Jste proměnlivá osobnost, vaše dvě jedničky čísla jedenáct mohou někdy stát proti sobě, z čehož pramení to, že vám bývá těžké porozumět. Řadu nedorozumění, často bezděčně, vyvoláváte sama. Máte sklon idealizovat si vše, jste nejistá sama sebou a pochybujete o sobě, a proto si dejte pozor na závislosti. Bohužel dvě čtyřky ve vás upevňují tendenci podceňování, ač к tomu nemáte žádný důvod. Platí pro vás více než pro jiné, že úspěchy i prohry potřebujete sdílet s blízkou osobou, nejlépe s mírným a hodným partnerem, který vám pomůže rozvíjet vaše dobré vlastnosti. Máte silnou představivost a je pravděpodobné, že se budete zajímat o spiritualitu či náboženství a mnohé z vás budou mít léčitelské schopnosti. Pokud se vám nedaří, vaším největším nedostatkem je, že snadno podléháte lhostejnosti a netečnosti. Pracujte více na sobě! Mark Twain řekl: „Neodpoutávej se nikdy od svých snů. Když zmizí, budeš dál existovat, ale přestaneš žít!" A to u vás platí dvojnásobně! 
Jméno Miroslava se nejvíce hodí pro narozené ve znamení ohně (Beran, Lev, Střelec) nebo vzduchu (Blíženci, Váhy, Vodnáře). Ve znamení Raka a Ryb při prvních nezdarech rezignujete na svou kariéru. Jméno není příliš vhodné pro zemská znamení (Býk, Panna, Kozoroh), u nichž je velké nebezpečí závislosti na alkoholu či drogách.