Novoluní v Blížencích

02.06.2019 14:32
Dne 3. června. 2019 očekáváme novoluní v Blížencích,
slunce stojí také v Blížencích a tak je nejlepší čas nastavit si nové plány, nové projekty i cíle, které chcete milí Blíženci dosáhnout, neboť nastal váš čas a nejpříznivější doba roku, kdy záříte a sršíte nejvyšší energií.
A jaké energie nás obklopují v tomto znamení?
Jsou zaměřeny na komunikaci - slova mají velký vliv, dokáží změnit životy lidí, pohnout světem, zkomplikovat situace, ale také dokáží v mnoha směrech pomoci. Měli byste si tuto sílu uvědomit a chovat se zodpovědně, rozmyslet se nad tím, než něco řeknete, slova nejdou vrátit zpátky. Hlídejte si svoje myšlenky, naučte se s nimi hospodařit, věnujte pozornost své osobě, přemýšlejte a mluvte o sobě, klidně i sami se sebou. Dejte světu najevo svou komunikací jak jste dobří a co všechno umíte – vhodné období pro pracovní pohovory. Pouštějte z úst příjemná slova – vyplatí se vám to!
Budování pevných vztahů - další energie blíženců.
Člověk je tím, čím si myslí, že je. No a kým je, se pozná podle toho, jací lidé ho obklopují. Jestliže se pohybujete ve vztazích, které vám nevyhovují, zeptejte se sami sebe proč tomu tak je. Naši partneři, kolegové, kamarádi, to jsou ti, které jsme si sami do života přitáhli.
V partnerských vztazích je důležité, aby oba měli stejné cíle, jakmile se vaše cíle začnou proměňovat, začnou se vaše myšlenky a to na čem jste vztah vybudovali, rozdělovat a vztah se posune do ztracena.
Zdraví - čemu věnovat pozornost:
Plíce, průdušky, dýchací cesty, problémy s rukama, bolest rukou, zranění rukou. dýchací cvičení..
Nezapomeňte, že dýchání je život, nepodceňujte jej!