Novoluní v Býku 26.4.2017

25.04.2017 18:45

26.4.2017 - Novoluní v Býku - které otázky klade toto novoluní? Jsou to: Co vlastníte? Toužíte něco vlastnit? Co je pro vás majetek?
Jste spolehliví? Jste zodpovědní? Jak vyděláváte peníze?
Baví vás vaše práce? Je to jen dřina? Pracujete tak, že vás práce těší?
Máte střechu nad hlavou, stabilní práci a plat? Dokážete si užívat života?
Je to příznivé období na polepšení si finanční situace. Energie Býka směřují ke stabilitě, vlastnění, hodnotám. To znamená mít svůj život ve st...abilitě, zapustit své kořeny, mít kde bydlet, mít stabilní práci a tím i příjem.
– pod vlivem těchto energií je důležité si uvědomit, co jsou to pravé hodnoty, všechno se ale na majetek přepočítávat nedá. Uvědomit si, co znamená bohatství, co jsou pravé životní hodnoty
Vztah k přírodním prvkům – znamení Býka je zemské znamení a lidé narození v Býku tíhnou k zemi, potřebují pro svůj život půdu, zahradu či pole, prostě kousek země, kterou mohou vlastnit. Jsou jim blízké přírodní prvky, velký pocit štěstí zažívají, když mohou zasadit své rostlinky a plody a těšit se na úrodu, naučit se hospodařit s bohatstvím, které poskytuje příroda.
V těchto dnech poznáte, jak jste na tom s energiemi hojnosti, buď budete inkasovat nebo platit. Kdo bude inkasovat je na tom dobře. Kdo bude platit, musí si udělat pořádek v oblasti financí. V těchto dnech si stanovte pevné ceny své hodnoty. Rozhodně nesnižujte ani ceny ani svou hodnotu. Kdybyste nyní plánovali slevy je to tím, že nerozumíte energiím. Vymstilo by se vám to v budoucnu. Nyní je potřeba se cenově stabilizovat. Ukázat světu jakou máte hodnotu a jaká je vaše cena.
Zdraví – měli bychom se soustředit na tyto oblasti: čelist, krk, chrup, uši, hrtan, mluvidla, šíje, štítná žláza. Je potřeba vyhýbat se průvanu a chladu, nenamáhat hlasivky.