Novoluní v Kozorohu

06.01.2019 11:52

Dne 6. ledna 2019 ve 2,31 hod. proběhne novoluní v Kozorohu.
Období Kozoroha je časem zkoušek, v této době vládne planeta Saturn. Dny přinášejí větší pracovní nasazení, napjatější a složitější situace. Pod vlivem těchto energií z lidí vyzařuje větší vnitřní síla. Lidé mají více vyvinutý smysl pro povinnosti a situace je bude nutit, aby si své povinnosti řádně plnili. Je pravý čas do svého života nastolit systém, pořádek a řád.
Ten, kdo je ctižádostivý a chce dosáhnout svého cíle, měl by zaměřit na toto období veškeré své energie. Je potřeba si věřit.
Zdraví - Měli bychom si dávat pozor na kostru, kolena, kosti, zuby, nehty, kůži. Jsou to dny, které jsou vhodné o veškerou péči o pleť a o kůži. Naše kůže nás může upozorňovat na to, že je v našem těle potřeba udělat očistu jednotlivým orgánům. Veškeré mastičky jsou v těchto dnech velmi účinné. Kůže je z lehkostí vstřebává a zpracovává. Je období vhodné na masáže, na péči o pohybový aparát. Lidé, kteří mají problémy s páteří by měli zvýšit pozornost cvičením, budou velmi účinná. Pohyb, procházky, příroda. Někteří jedinci cítí v tomto období napětí nebo pocity skepse. Je potřeba zachovat optimistický postoj a pozitivně myslet, problémy řešit a neodsouvat je. Je také potřeba do svého těla dávat vápník, hořčík, zinek. Hlídat si kolena, klouby. Pohybovat se, šetřit se, pečovat o svůj chrup. Země, příroda, půda, vzduch jsou léčivými prvky v těchto dnech a působí svou energií velmi silně.
Pozitivní afirmace:
Jsem houževnatý, vytrvalý a cílevědomý člověk. 
Můj život provází systém a pořádek ve všech směrech. Pečuji o své zdraví.
Ve svém životě neustále pracuji na svém růstu, úspěchu a svém místě na slunci.
Můj partnerský vztah je krásný a upřímný. Naše děti žijí ve spokojené rodině.