Novoluní v Panně 1. září 2016

30.08.2016 22:15

Ahoj všem,
s příchodem měsíce září přichází spousta změn - nový školní rok, nové ročné období - 22. 9. začíná podzim a v měsíci září prožíváme dny trojnásobné síly a to 9. 9.   18. 9  a 27. září, kdy vychází podle numerologie stejná vibrace čísla osobního roku, měsíce i dne, vypočtená induviduálně z data narození.
1. září nás také čeká novoluní v Panně a na jaké energie se můžeme připravit?

Zdravý způsob života

Energiím Panny vládne Merkur. Merkur dává těmto zrozencům schopnost komunikovat o tématech, která jsou jim přiřazená. Panny se rodí se schopnostmi být léčitelem. Některé toho využijí, některé ne.  Zajímají se o zdravotní stav buď pracovně nebo jako svůj koníček, a nebo si jen hlídají svůj zdravotní stav. Mohou se z nich také stát hypochondři. Lidé, kteří mají dobře zvládnuté energie Panny, se zajímají o to, jak zdravě jíst, zdravě žít a o nějakou formu léčení.

Pozitivní myšlení, dobrá nálada, víra ve své schopnosti

Energie Panny působí často tak, že lidé mají tendence všechno dramatizovat. Kdo nemá dobře zvládnuty tyto energie, brzdí sám sebe ve svém vývoji a může strhnout i lidi ve svém blízkém okolí. Panny si musí dát pozor, aby nedusili osobnosti svých blízkých. Panny jsou často neúprosnými kritiky, na sobě toho moc nevidí, ale na ostatních téměř vše. Pokud chcete mít dobře zvládnuté energie Panny, měli byste se dívat na svět okem estéta a člověka, který oceňuje všudypřítomnou krásu kolem nás. Vnímat sám sebe jako schopného a důvěryhodného jedince, protože Panny o sobě pochybují, proto se jim nepodaří vyniknout i když na to mají. Z toho jsou pak protivní a začnou věřit, že nemůže být lépe. A zde platí pravidlo, co ze sebe člověk vydává, to se mu vrací zpět, je zde tedy velice důležité pozitivní myšlení a dobrá nálada.

Dobré hospodaření, šetření, praktičnost

Panny jsou dobří hospodáři, záleží jim na tom, aby se ničím neplýtvalo. Dokonce se o nich říká, že v době sklizně jsou schopné zavařit i šišky. Panny milují sklízet svou zahrádku, jíst vlastní vajíčka, maso, pít své mléko, jsou to přírodní lidé a dokážou z ní dost získat.

Kontrola, práce s financemi

Panny si uvědomují hodnotu peněz a umí jejich tok dobře kontrolovat, jen tak lehce své peníze nevydávají. Jsou výborní účetní, kontroloři, správci pokladen, nebo toho, jak ostatní lidé peníze utrácejí. Pokud nevíte jak efektivně investovat a do čeho, zeptejte se právě Panny. Jejich smysl pro správnou a hlavně bezpečnou investici, je příkladem pro všechny. Mohou také ale sejít na slepou uličku, pokud se energie vyvinou nesprávným způsobem, tak jsou šetrní až lakomí nebo vyhazují peníze do černé díry.

Zdraví

V těchto dnech je vhodné udělat si prostor pro pořádek a hygienu. Doma vše pročistit, v těle vše pročistit, zamyslet se nad potravinami, které jíme, zda jsou vhodné pro naše zdraví, máte dostatek vitamínů, minerálů a ostatních důležitých látek? Je třeba dbát na svůj žaludek, střeva a vše co je společné s trávením. Je třeba myslet pozitivně, chodit na procházky do přírody. Každé ráno vypít sklenici vlažné vody, v těchto dnech pijte čaj z meduňky, cvičte břišní cviky, uvolněte trávení.

 

Otázky, na které si máte odpovědět

Jak se starám o své tělo? Jím zdravě, sportuji, medituji, mám dostatek vitamínů a minerálů?

Jak je to s vaší komunikací s druhými lidmi?  Kritizujete?  Zajímá vás názor ostatních?

Máte zdravé sebevědomí, věříte si?  Vidíte budoucnost optimisticky?

Jste šetřiví, dobře hospodaříte? Jste skromní, pokorní?

Jaký máte vztah k přírodě, půdě, bylinkám?

 

Pozitivní afirmace:

Jsem zdravá, šťastná a láskyplná bytost. Jsem obklopena milujícími lidmi, kteří mi přináší

do mého života lásku a harmonii. Vše, co se kolem mě děje, je v souladu s Božím plánem

a podporuje to můj duchovní růst.

Žiji v hojnosti, dostatku a krásné přírodě. Vše je v naprostém pořádku. Děkuji.