Novoluní v Panně

29.08.2019 18:46

Zítra 30.srpna 2019 v 11,39 hod. očekáváme novoluní v zemském znamení Panny.

Bude to velmi silné novoluní neboť v tento den bude stát 5 planet ve znamení Panny a to Slunce, Luna, Merkur, Venuše a Mars a ostatní planety Jupiter, Saturn, Uran, Neptun i Pluto jsou retrográdní - mají zpětný chod. Velmi osudové novoluní (242.den roku 2+4+2 =8). Chce se po nás udělat pořádky  v sobě, v zaměstnání, v rodině, ve svých citech, ve svém myšlení a v tom jak se umíme probojovat. Mohou nás zastihnout hříchy minulosti, staré resty a můžeme si začít plnit dávné sny.
Energiím Panny vládne Merkur. Merkur dává těmto zrozencům schopnost komunikovat o tématech, která jsou jim přiřazená. Panny se rodí se schopnostmi být léčitelem. Některé toho využijí, některé ne.  Zajímají se o zdravotní stav buď pracovně nebo jako svůj koníček, a nebo si jen hlídají svůj zdravotní stav. 
Panny si uvědomují hodnotu peněz a umí jejich tok dobře kontrolovat, jen tak lehce své peníze nevydávají. Jsou výborní účetní, kontroloři, správci pokladen, nebo toho, jak ostatní lidé peníze utrácejí. Pokud nevíte jak efektivně investovat a do čeho, zeptejte se právě Panny.

Panny jsou dobří hospodáři, záleží jim na tom, aby se ničím neplýtvalo. Dokonce se o nich říká, že v době sklizně jsou schopné zavařit i šišky. Panny milují sklízet svou zahrádku, jíst vlastní vajíčka, maso, pít své mléko, jsou to přírodní lidé a dokážou z ní dost získat.

Zdraví - v těchto dnech je vhodné udělat si prostor pro pořádek a hygienu. Doma vše pročistit, v těle vše pročistit, zamyslet se nad potravinami, které jíme, zda jsou vhodné pro naše zdraví, máte dostatek vitamínů, minerálů a ostatních důležitých látek? Je třeba dbát na svůj žaludek, střeva a vše co je společné s trávením. Je třeba myslet pozitivně, chodit na procházky do přírody. . Každé ráno vypít sklenici vlažné vody, v těchto dnech pijte čaj z meduňky, cvičte břišní cviky, uvolněte trávení.

Milé Panny, ale i vy ostatní, jen pro Panny to platí dvakrát, využijte tohoto novoluní pro skvělé nové začátky ve všech oblastech života.