Novoluní v Panně

16.09.2020 12:46
Krásný den před Novoluním 
Ve čtvrtek 17.9.2020 v 13,00 očekáváme Novoluní v Panně
Slunce i Luna stojí v pracovitém, zodpovědnám a pořádkumilovném znamení .
Milé Panny - přichází Vaše nejsilnější období v roce, čas nových začátků, nastavení nových pravidel, začínáte nové období, přichází k Vám síla fyzická i psychická, využijte ji všechnu
A jak to budeme prožívat i my ostatní?
Pro znamení Panny jsou tyto energie nejsilnější, ale i my ostatní budeme řešit všechny tyto energie.
Pannám vládne planeta Merkur. Merkur dává těmto zrozencům schopnost komunikovat o tématech, která jsou jim přiřazená. Panny se rodí se schopnostmi být léčitelem. Některé toho využijí, některé ne. Zajímají se o zdravotní stav buď pracovně nebo jako svůj koníček, a nebo si jen hlídají své zdraví. Mohou se z nich také stát hypochondři. Lidé, kteří mají dobře zvládnuté energie Panny, se zajímají o to, jak zdravě jíst, zdravě žít a o nějakou formu léčení. Je třeba mít stále na paměti, že zdravotní stav velmi často souvisí se stavem psychickým. Kdykoli řešíme nějaký životní problém, strachy, vztahové věci, finanční nerovnováhu, prostě cokoli, vždy se to promítne dříve či později na zdraví.
Energie podle lunárního kalendáře:
Charakter dní, kdy Luna prochází znamením Panny, kvalita dne je suchá a chladná, atmosféra věcná, kritická a skeptická, reakce lidí jsou rozumové, logické, ale i puntičkářské.
V těchto dnech, kdy Luna vstoupila do zemního znamení Panny, se doporučuje:
Zdraví a krása:
Vlasy ostříhané v těchto dnech udržují formu a krásu, nejlepší dny na trvalou ondulaci, barva, střih dlouho drží – zejména v době přibývající Luny (do úplňku). Příznivá doba pro podporu kosmetických masek – aby organismus lépe přijímal živiny.
Vhodná doba na regenerační a posilující masáž s masážními oleji, masáž břicha. Vhodná doba na preventivní prohlídky u lékaře.
Očista a detoxikace těla.
Orgány: žlučník, slinivka, tlusté a tenké střevo, slezina, trávení
Věnujte pozornost těmto orgánům, hýčkejte je, větší pozornost věnujte svému zažívání, vyhýbat se těžkým jídlům, alkoholickým nápojům, jíst menší porce vícekrát denně, jíst syrové ovoce a zeleninu, důležitý je dostatek pohybu, záliby a koníčky, které odvedou pozornost od neustálého analyzování a všeho, co následně způsobuje stres, strach a existenční obavy. Zařaďte do jídelníčku kefír, jogurty s živými bakteriemi, pít nalačno sklenici vody. Vhodné dny pro půst - pokud Luna ubývá (v těchto dnech však přibývá)
Nevhodná doba na operace žlučníku, slinivky a střev, neboť tyto orgány jsou v těchto dnech oslabené a po zákroku hrozí špatné hojení a dlouhá rekonvalescence.
Dům a zahrada:
Vhodná doba na provádění téměř všech prací na zahradě a na poli, které se týkají setí, přesazování a sázení rostlin.
V tento den se nedoporučuje zavařovat ovoce, vysazujte kvetoucí popínavky, podpora kvetení. Nepříznivé období na sklizeň ovoce – špatně se uchovává. Úklid celého domu.
S láskou Renata