Novoluní v Raku

23.06.2017 14:32

V sobotu 24. června 2017 očekáváme novoluní v Raku. Exaktní bude ve štastnou hodinu ve 3,33 h.  A jaké energie v sobě nese znamení Raka?

1)Spořivost, šetření, zacházení s financemi

Aby člověk získal finance, musí mít nejdříve pořádek ve svém myšlení. I při ztrátách je třeba zachovat klid . Energie Raka nabádají ke zvýšené šetřivosti a dobrému hospodaření. Někomu se to může jevit jako lakota, ale Raci si vydělaných peněz váží a neplýtvají jimi. Jedná se zde o zamyšlení jak hospodaříte se svými financemi a zda se naučíte pracovat s energiemi hojnosti.

 

2)Pozitivní myšlení, dobrá nálada

Právě proto, že všechno co se týká energie Raka, je pod vlivem Luny, tak se můžete setkávat s velkými emocionálními výkyvy. Lidé narození v tomto znamení jsou často urážliví a reagují nepřiměřeně. Jejich nálady se střídají, jsou veselí a z toho vůbec nemluví a vy nevíte proč, jsou nabití emocemi a někdy ze sebe dělají drsňáky. A úplně stejně jako lidé, se projevuje období úplňku či novoluní v Raku. V tyto dny jste citlivější, vnímavější, vztahovační a náladoví. Je potřeba pracovat na pozitivním myšlení a zrušit vzorec náladovosti.

 

3)Mateřství, rodičovství, vztahy

Vztah dítě a rodič, rodič a dítě, velmi silné téma. Máme ukázat, jak zvládáme rodinné povinnosti, raci bývají přehnaně starostliví anebo prožívají problémy. Většinou otcové – Raci, mají problémy se svými syny. Rakům se rodí děti, které jsou pro ně učiteli. A ne každý je ochoten přistoupit na to, že by se měl naučit něco od svého dítěte, pak nastávají konflikty. Všichni si v tyto dny tedy máme uvědomit, co je pro nás rodina. Co jsou pro nás rodiče, děti. Ale také naše rodná země, rodný dům, domácí zázemí.

 

4) Intuice a energie vodního živlu

Období kdy je Luna v Raku jsme citliví, plačtiví, máme zvláštní nálady. Tyto nálady bychom měli prožívat tak, ať tím neobtěžujeme okolí, protože i ti ostatní kolem nás reagují citlivěji a podrážděněji. Je potřeba se se zvýšenou emocionalitou poprat, klidně si poplakat. Výhodou v tomto období se výborně tvoří.

 

5)Zdraví

Síla, která působí během dnů Raka má účinky na plíce, hruď, žaludek, játra a žlučník, ženské věci. Reagujeme nepřiměřeně a nepřiměřeně může reagovat i naše okolí, jsme neklidní a naše emoce přehnané. Zaměřit se na své tělo a pochválit se. Brát se takový jaký jsem a vnímat se jako originální bytost. Obzvláště ženy řeší svou postavu, a pokud jsou nespokojené, zadělávají si na ženské nemoci. V tyto dny se doporučuje lehká strava.

 

Odpovězte na následující otázky:

Snažíte se stmelovat rodinu? Dokážete vybudovat stabilní a láskyplný domov?

Učíte své děti hospodařit? Dostávají kapesné? A jak jste na tom s financemi vy?

Staráte se o své tělo? Hlídáte si žaludek? Zásobujete tělo tou správnou stravou?

Jsou nějaké situace, které nedokážete strávit? Býváte náladoví?

 

Afirmace: V mém životě má rodina velmi důležité postavení.

Pro svou rodinu vytvářím stabilní, láskyplný a harmonický domov.

Mám skvělé vztahy se svými dětmi, jsou dostatečně zabezpečeni jak materiálně tak duchovně. Učím je, jak mají hospodařit s penězi.

Pečlivě se starám o své tělo, cvičím, dodávám tělu tu správnou výživu, dostatek vitamínů a minerálů, myslím pozitivně