Novoluní v Raku

13.07.2018 10:04

Dnes  13. 7. 2018 už od 4:49 hod. na nás působí novoluní ve znamení Raka. Energie s pojené s Rakem jsou o rodičovství, vztahy v rodině, udržování rodinného krbu, stmelování celé rodiny a kdy jindy se nám tohle daří než na společných rodinných dovolených, ve dnech volna, odpočinku, relaxace, viďte? Večery trávíme u ohýnku, dříve spojovaným s kytarou, zpěvem a opékání špekáčků, dnes už spíše maso na grilu, ale to vůbec nevadí, protože akce, kde se sejde celá rodina je k nezaplacení.

Rakům vládne Luna, jsme plní citů, protože na nás doléhá račí starostlivá energie, kdy si uvědomujeme co pro nás znamená rodinné pouto, rodný dům či rodná zem. Protože je Luna v Raku můžeme se setkávat s velkými emocionálními výkyvy a proto je důležitá optimistická nálada - Novoluní jsou nové začátky, Raci máte nyní příležitost začít s něčím novým, vytvořit nové dílo - nový projekt. Nezapomeňte poděkovat za to co máte, čeho jste dosáhli a že jste zdraví.

K dalším račím energiím patří spořivost, šetření a zacházení s financemi. V tomto období nám také velice dobře funguje intuice a energie jsou nakloněny tvořivosti. 

Co se týká zdraví, Rak má na starosti žaludek, játra, žlučník a ženské věci. Opatrujte své žaludky, moc se nepřejídejte, dobře v těchto dnech vybírejte svou stravu.

 

A jak jste na tom Vy, pokuste se odpovědět na následující otázky:

Snažíte se stmelovat rodinu? Dokážete vybudovat stabilní a láskyplný domov?

Učíte své děti hospodařit? Dostávají kapesné? A jak jste na tom s financemi vy?

Staráte se o své tělo? Hlídáte si žaludek? Zásobujete tělo tou správnou stravou?

Jsou nějaké situace, které nedokážete strávit? Býváte náladoví?

 

Afirmace pro toto novoluní:

 V mém životě má rodina velmi důležité postavení.

Pro svou rodinu vytvářím stabilní, láskyplný a harmonický domov.

Mám skvělé vztahy se svými dětmi, jsou dostatečně zabezpečeni jak materiálně tak duchovně. Učím je, jak mají hospodařit s penězi.

Pečlivě se starám o své tělo, cvičím, dodávám tělu tu správnou výživu, dostatek vitamínů a minerálů, jsem optimista.