Novoluní ve Lvu

10.08.2018 12:46
V sobotu 11.8.2018 v 11:59 hod očekáváme novoluní ve znamení Lva. Lvům vládne Slunce. Energie ohnivých Lvů jsou pod vlivem plodnosti, hojnosti, lásce, partnerství, úspěchu a síle.V tomto období je dobré se soustředit na naše plody lásky – děti, anebo svůj plodný život, co se vlastní tvorby týče – vlastní projekty, výrobky, díla aj. V těchto dnech jsme šikovní a tvořiví. Kdo toho využije, může se prosadit. Tyto dny mají energii ohně a energie prosazení a kreativity.Ve dnech novoluní nebo úplňku můžete dělat rituály na přivolání nebo udržení vztahů. Vy, co jste ve Lvu narození, máte před sebou nejúspěšnější období, proto si dejte nová předsevzetí, stanovte si nové cíle.
Energie Lva jsou o tom, že tito jedinci jsou neradi součástí davu. Potřebují vyniknout, aby byli dobří a uznávaní. Kam vejde Lev, tam se rozsvítí slunce. Máte-li finanční problémy, je novoluní ve Lvu příhodnou dobou pro získání potřebného obnosu. Nebude vám chybět síla, vytrvalost, odvaha a sebedůvěra. Přidá-li se správná motivace, která bude hnacím motorem, budete na nejlepší cestě k úspěchu. Novoluní ve Lvu probouzí sílu a dravost k čemukoliv, po čem už dlouho toužíte a co se vám doteď příliš nedařilo získat. Nese se ve znamení mužnosti, vůdcovství a majestátní síly.Za novoluní ve Lvu prahneme po náklonnosti, uznání a obdivu. Lev miluje oslavy, přepych a předvádění se. Emoce jsou vyjadřované velice dramaticky, mnohdy až přehnaně. Tento čas přeje romantice, vyznáním lásky, večírkům a návštěvám kulturních akcí. Uplatnění najdeme v kreativních činnostech. Vyvarujte se tendence k marnotratnosti a domýšlivosti.
Co se týká zdraví, velkou pozornost věnujte svému srdci, je to náš nejdůležitější orgán a v těchto dnech, horkého léta, nejoslabenější. Proto pozor na dlouhodobé opalování, saunování, sportování a fyzická námaha na slunci a vše, co může srdce zatížit.
Nemocné srdce je známkou toho, že jsme se odchýlili od své životní cesty, mějte lásku k sobě i k ostatním, střídmě a pravidelně jezte, dostatečně spěte a dodržujte pitný režim, odpočívejte, relaxujte. V době mezi 11-13hod. omezit kávu a alkohol - zatěžují srdce, doplňovat vitamín C, pít zelený nebo čistící čaj.
Zvlášť příznivá doba je na zastřihávání vlasů, trvalou – účesy lépe drží, po stříhání mají vlasy tendence houstnout – proto výborný okamžik pro první stříhání vlásků u batolete. Velmi příznivá doba na mytí vlasů – mají větší lesk