Novoluní ve Lvu

01.08.2019 09:29

Dnes 1. 8. 2019 v ranních hodinách v 5,11 hod prožíváme novoluní ve znamení Lva. Milí lvi - nastalo pro Vás nejúspěšnější období v roce, je čas pro stanovení si nových cílů, přání, projektů - slunce Vám svítí na cestu.

Lvům vládne Slunce.  Energie Lva jsou pod vlivem plodnosti. Je dobré se soustředit na naše plody lásky – děti, anebo svůj plodný život, co se vlastní tvorby týče – vlastní projekty, výrobky, díla aj. V tomto období jsme šikovní a tvořiví. Kdo toho využije, může se prosadit. Tyto dny mají energii ohně a energie prosazení a kreativity.

Energie Lva jsou také o tom, že tito jedinci jsou neradi součástí davu. Potřebují vyniknout, aby byli dobří a uznávaní. Kam vejde Lev, tam se rozsvítí slunce.Máte-li finanční problémy, je novoluní ve Lvu příhodnou dobou pro získání potřebného obnosu. Nebude vám chybět síla, vytrvalost, odvaha a sebedůvěra. Přidá-li se správná motivace, která bude hnacím motorem, budete na nejlepší cestě k úspěchu. Novoluní ve Lvu probouzí sílu a dravost k čemukoliv, po čem už dlouho toužíte a co se vám doteď příliš nedařilo získat. Nese se ve znamení mužnosti, vůdcovství a majestátní síly.Za novoluní ve Lvu prahneme po náklonnosti, uznání a obdivu. Lev miluje oslavy, přepych a předvádění se. Emoce jsou vyjadřované velice dramaticky, mnohdy až přehnaně. Tento čas přeje romantice, vyznáním lásky, večírkům a návštěvám kulturních akcí. Uplatnění najdeme v kreativních činnostech. Vyvarujte se tendence k marnotratnosti a domýšlivosti.
Orgány: srdce, žíly, tepny, cévy, krevní tlak, mícha, záda, bránice, aorta 
Věnujte pozornost těmto orgánům, hýčkejte je, větší pozornost věnujte svému srdíčku, které symbolizuje lásku, city a hlavně život. Nemocné srdce je známkou toho, že jsme se odchýlili od své životní cesty, mějte lásku k sobě i k ostatním, střídmě a pravidelně jezte, dostatečně spěte a dodržujte pitný režim, odpočívejte, relaxujte. V době mezi 11-13hod. omezit kávu a alkohol - zatěžují srdce, doplňovat vitamín C, pít zelený nebo čistící čaj.