Novoluní ve Sřelci

28.11.2016 20:25

Zítra 29.listopadu 2016 očekáváme novoluní ve znamení Střelce. Je to období optimistické, neboť Střelcům vládne planeta Jupiter - planeta štěstí a rozmachu. A jaké jiné energie nás budou obklopovat?

ENERGIE STŘELCE

 

  1. Hledání smyslu lidského života  - proč jsme tady a čím bychom chtěli svůj život naplnit. V tomto období toužíme najít odpovědi na tyto otázky. Hledání pravdy, toužení po nových a neprobádaných věcech, místech. Pod vlivem těchto energií je vhodné vytvořit si nové cíle, naplánovat nové cesty. V tomto období se lidé cítí optimisticky a jsou nabití energií.

 

  1. Cestování, poznávání dálek  - touha po cestování fyzickém nebo také astrálním či mentálním. Pod vlivem těchto energií je cestování nejvhodnější, také plánování cest, poznávání cizích krajů, cizích jazyků a kultur, vhodné také zahraniční studium.

 

  1. Práce, velké cíle, publikační činnost – úplněk ve Střelci umožňuje lidem dělat více věcí najednou, více se daří projektům, práci. Lidé jsou pohyblivější, akčnější, veselejší a pozitivnější. Všímají si více věcí a mají více nápadů. Je to období rozmachu, stanovení větších cílů, pozor však při tom soustředění se na větší cíle, nepřehlédnout maličkosti, bez kterých se naplnění velkých cílů dojít nedá. Pod vlivem těchto energií je také vhodné psát, publikovat, přednášet, hlásit se na školu anebo si udělat studijní plány. V tomto období se daří spisovatelům, vydavatelům, nakladatelům ale také učitelům a přednášejícím.

 

  1. Láska, partnerské vztahy, které neznají hranice – tyto energie jsou jiskřivé, veselé a přejí vztahům. V tomto čase je možné navazovat nové vztahy, ale je to období, které přináší ve vztazích bláznivé a neuvěřitelné situace. Dobře se rozvíjejí mezinárodní vztahy. Objevuje se láska, která nezná hranice. Pod vlivem těchto energií se lidé cítí volněji a svobodněji. Vznikají vztahy, pracovní vztahy nebo kamarádství v cizině. A kdo chce taková partnerství uzavřít, měl by se orientovat na období, které je pod nadvládou střeleckých energií. V těchto dnech jsou lidé aktivní i v oblasti erotiky. A mají bláznivé nápady. A tak, kdo si chce okořenit svůj vztah, nějakou bláznivou a originální aktivitou je právě toto období vhodné.

 

  1. Zdraví  - dávat pozor na játra, slinivku, slezinu a žlučník. Střelecké energie působí  také na míchu, stehna a žilní oběh, zvláštní pozornost věnovat končetinám, pozor při sportování na natažení svalů, šlach, chodit do přírody na dlouhé procházky, důležitý je pitný režim, máme v tomto období větší žízeň, samozřejmě pít zdravě a nejlépe čistou vodu. Protože jsou lidé pod vlivem těchto energií lehkomyslnější a bázlivější, tak je potřeba si dát pozor na lehká poranění. Kdo chce něco udělat pro své zdraví, je vhodné v těchto dnech jít na masáže. Negativně, tyto energie působí ,kdy lidé mají větší touhu riskovat a u některých se může projevit hráčská vášeň.

 

Otázky na které si máte odpovědět:

Jak to máte s vírou, věříte v něco, v někoho?

Jak jste na tom se vzděláním, máte dokončena studia? Učíte se rádi?

Cestujete rádi? Cestujte pracovně? Jak to máte s pohybem?

 

Afirmace:  Jsem veselý, družný a optimistický člověk

Miluji pohyb, cestování, rád-a poznávám cizí kraje a cizí kultury.

Věnuji pohyb i svému tělu, dopřávám si procházky přírodou.

Věnuji pozornost svému vzdělávání, pracuji na sobě, dosahuji vyšších cílů.

Mám svou víru, rozvíjím se i duchovně.

 

 Hezký zbytek listopadu :-) R.