Novoluní ve Štíru 30. 10. 2016

28.10.2016 20:43

Zdravím všechny!! Opět tu máme další novoluní a to ve znamení Štíra, které proběhne v neděli 30. října v 19, 40 hodin. Tyto dny jsou plné vášně, tajemství a vše kolem jiskří magickou silou. Je také ale ve vzduchu nervozita i agresivita. Na jaké enrgie se připravit?

Energie Štíra

Práce s energií, osobní ochrana – Štíři mají silné energie a mají v sobě něco magického, je to tím, že jejich vládnoucí planeta je Pluto, která je stejně tajemná a osudová, ovládá sílu a moc, masy a davy a její energie jsou buď pozitivní či negativní a buď přináší úspěch nebo zkázu. Štíří energie jsou vášnivé energie – láska a nenávist -  radost a smutek – chvála a pomluvy – noc a den. Lidé pod vlivem Štíra jsou plní extrémů. Pokud člověk dokáže tuto energii uvolnit a hlavně využít, jedná se o velmi silné a mocné jedince. Jestliže je ale naopak energie potlačována, může mít negativní účinky. Proto je vhodné v tyto dny pracovat s energií ochrany a dělat si rituály na osobní ochranu.

Odstranění dluhů, energie financí – je důležité pohlídat si finance, pod vlivem těchto energií vychází vše na povrch, vše co je ukryto. Jestliže někdo něco kolem financí tají, přijde zúčtování. Je potřeba si zkontrolovat, zda máte všechno zaplaceno řádně a včas. Energie pod vlivem Štíra přinášejí nepříjemné zprávy kolem financí. Lidé, kteří mají dluhy, musí být v tomto období velice opatrní. Také ti, kteří něco tají, mohou počítat s vyzrazením. Opatrnosti není nikdy nazbyt, hlídejte se a nepropadejte panice.

Žárlivost a sexualita ten, kdo nemá zpracovanou energii Štíra, může žárlit na všechny a na všechno. Může žárlit na partnera, na úspěch někoho jiného, na krásnou postavu jiného, na majetkové poměry, důvody jsou různé. Jde o to, jakým způsobem dokážeme zvládnout žárlivost. Správně vedená žárlivost nás může motivovat k lepším výsledkům, k tomu, že na sobě zapracujeme a budeme mít lepší výsledky. Je potřeba si uvědomit, že žádný člověk není nikdy nejlepší, ale že každý člověk může být v něčem výborný. Že žádný člověk není dokonalý, ale každý může své slabé stránky překrýt těmi silnějšími. Zeptejte se sami sebe jak máte zpracovanou tuto oblast, žárlíte na někoho nebo na něco? A zeptejte se, pomáhá mi to nebo mě to omezuje?

Sex a erotika – sexuální aktivita u Štírů je opravdu vysoká, mají ji v genech, touží po sexu a potřebují aby to bylo netypické, čím více té energie je, tím je pravděpodobnější nějaká abnormalita. Někteří tuto energii vybijí ve sportu či v adrenalinovém prožitku. Pokud si Štír vyhlídne svůj objekt po kterém touží, většinou ho dostane. Pod vlivem těchto energií si máme uvědomit jak jsme na tom se svou sexualitou, jak chceme být milováni. Hodně lidí zaměňuje touhu po lásce s touhou po sexuálním prožitku. Dávejte si pozor na vaše fantazie a u čeho cítíte rozkoš. Nezapomeňte, že život je důsledkem vašeho myšlení. A že přání a představy, které jsou nepromyšlené, můžete si přivolat zkušenosti, které se vám nemusí líbit nebo partnera, který provozuje různé praktiky a nemusí to být jen s vámi.

Magické schopnosti -  když je úplněk nebo novoluní ve Štíru můžete cítit jak to všude kolem jiskří, všechno je nabito magickou energií a kdo chce může v sobě probouzet nadpřirozené schopnosti. I babky kořenářky čekaly, až bude úplněk ve Štíru a tvrdily, že bylinky v tuto dobu nasbírané, mají nejsilnější působení. Ženy si pomocí kouzel přilákavaly muže. Moc bych tuto magii nepoužívala, pokud chcete získat lásku muže, který o vás nestojí, koledujete si o problémy.

Zdraví – pozornost věnovat pohlavním orgánům, ledvinám, močovému měchýři, konečníku a ledvinám, teple se oblékat, pozor na studené nohy, nevětrat peřiny – vlhkost ze vzduchu zůstává v peří, pozor na nachlazení – revmatismus, sedací koupele s řebříčkem pomohou od ženských problémů

Odpovězte si na tyto otázky:

Umíte dobře zacházet s financemi? Co pro vás znamenají peníze? Máte rovnováhu mezi dáváním a braním? Jste zodpovědný při uzavírání smluv, hypoték, pojištění, úvěrů? Jste člověk, který moralizuje? Co si myslíte o morálce? Jak to máte se svou sexualitou? Máte stálého partnera? Dokážete se prosadit a jít si za svým cílem? Máte kladný vztah k dětem, nechováte se k nim despoticky?

Afirmace:  Jsem šťastný, spokojený a láskyplný člověk. V mém životě je neustále láska.

                    Mám skvělý vztah k financím, dokážu hospodařit s nimi a udržet si je.

                    Peníze jsou oběživo a tak k nim i přistupuji, přijímám je i vydávám s láskou.

Dbám na to, aby vládly harmonické vztahy v mé rodině, mám spokojený partnerský vztah.

                    Pro své děti vytvářím šťastnou a harmonickou rodinu, jsem dobrý rodič.