Novoluní ve Štíru

27.10.2019 09:11

Zítra 28.10.2019 v ranních hodinách ve 4:38 h očekáváme novoluní ve vodním, tajemném znamení Štíra.Slunce i Luna se setkají v tomto magickém znamení.
O čem bude toto novoluní? Vyvážit mužské i ženské energie v sobě, naslouchat vnitřnímu vedení. Přijmout své přednosti, ale i stinné stránky, naslouchat intuici. Mít vyřešené otázky v oblasti intimity a sexuality. Nastolit rovnováhu mezi dáváním a braním, mít stabilní finanční hojnost. Přijímat život s lehkostí a smrt brát jako důležitou součást své existence. Věřit, že svět je kouzelné místo a užívat si jej plnými doušky. A na tom všem máme nyní pracovat.
Štíří energie jsou vášnivé energie – láska a nenávist - radost a smutek – chvála a pomluvy – noc a den. Lidé pod vlivem Štíra jsou plní extrémů.
Dále je důležité pohlídat si finance, pod vlivem těchto energií vychází vše na povrch, vše co je ukryto. Jestliže někdo něco kolem financí tají, přijde zúčtování. Je potřeba si zkontrolovat, zda máte všechno zaplaceno řádně a včas.
Když je úplněk nebo novoluní ve Štíru můžete cítit jak to všude kolem jiskří, všechno je nabito magickou energií a kdo chce může v sobě probouzet nadpřirozené schopnosti. I babky kořenářky čekaly, až bude úplněk či novoluní ve Štíru a tvrdily, že bylinky v tuto dobu nasbírané, mají nejsilnější působení.
Zdraví – pozornost věnovat pohlavním orgánům, ledvinám, močovému měchýři, konečníku a ledvinám, teple se oblékat, pozor na studené nohy, nevětrat peřiny – vlhkost ze vzduchu zůstává v peří, pozor na nachlazení – revmatismus, sedací koupele s řebříčkem pomohou od ženských problémů.