Novoluní ve Střelci

18.12.2017 08:36

Právě dnes 18.12. 2017  prožíváme novoluní ve znamení Střelce, exaktní je v 7, 33 hod.
Co můžeme očekávat? Energie Střelce jsou jiskřivé, veselé a přejí vztahům, pod vlivem těchto energií se lidé cítí svobodněji a volněji. Je zde dána touha po cestování, dálkách, poznávání cizích krajů, jiných zvyků, je to nejvhodnější období na plánování cest, studijních plánů, zahraniční studium, vhodné pro psaní, publikování, přednášky.

Střelci by si měli stanovit nějaké nové plány, nové projekty či nové úkoly, které chtěli dosáhnout, právě nyní je na ně nejvhodněší čas.
Dobře se vyvíjejí mezinárodní vztahy, vznikají pracovní nebo kamarádské vztahy v cizině. Objevuje se láska, která nezná hranic, tak kdo by si přál partnera ze zahraničí je pro něj ta vhodná doba.
Lidé jsou v tomto období také aktivní v oblasti erotiky, kdo si chce okořenit svůj vztah nějakou bláznivou a originální aktivitou je právě tohle období vhodné. Ti, co už jsou vybouření je tu také možnost věnovat se otázkám smyslu života, hledání pravdy a touha po nových a neprobádaných místech, i těmto aktivitám jsou střelecké energie nakloněny.
Zdraví - na co si dát pozor zdravotně? - na játra, slinivku, slezinu a žlučník. Střelecké energie působí také na míchu, stehna a žilní oběh, zvláštní pozornost věnovat končetinám, pozor na natažení svalů, šlach při sportování. Důležitý je pitný režim - pít čistou vodu, chodit do přírody na dlouhé procházky. Vhodné jsou v této době masáže.
Negativně tyto energie působí, kdy lidé mají větší touhu riskovat - pozor na nepřiměřenou hráčskou vášeň.