Novoluní ve Střelci

25.11.2019 11:45

Zítra 26.11.2019 v odpoledních hodinách v 16:05 hod očekáváme Novoluní v ohnivém Střelci. Slunce i Luna svítí ne energie, které jsou spojeny se Střelci. Patří k nim cesty, cestování, dálky, optimismus, duchovno, víra, učení, moudrost, pravda. Novoluní je vždy čas nových začátků. K novým začátkům můžete zařadit témata jako - Hledání smyslu lidského života -- proč jsme tady a čím bychom chtěli svůj život naplnit. V tomto období toužíme najít odpovědi na tyto otázky. Hledání pravdy, toužení po nových a neprobádaných věcech, místech. Je důležité mít svou pevnou víru - která člověka obohacuje a naplňuje. Pod vlivem těchto energií je také vhodné vytvořit si nové cíle, naplánovat nové cesty.
Cestování, poznávání dálek - touha po cestování fyzickém nebo také astrálním či mentálním. Pod vlivem těchto energií je cestování nejvhodnější, také plánování cest, poznávání cizích krajů, cizích jazyků a kultur, vhodné také zahraniční studium.
Novoluní ve Střelci umožňuje lidem dělat více věcí najednou, více se daří projektům, práci. Lidé jsou pohyblivější, akčnější, veselejší a pozitivnější. Všímají si více věcí a mají více nápadů. Je to období rozmachu, stanovení větších cílů, pozor však při tom soustředění se na větší cíle, nepřehlédnout maličkosti, bez kterých se naplnění velkých cílů dojít nedá. Pod vlivem těchto energií je také vhodné psát, publikovat, přednášet, hlásit se na školu anebo si udělat studijní plány. V tomto období se daří spisovatelům, vydavatelům, nakladatelům ale také učitelům a přednášejícím.
V tomto čase je možné navazovat nové vztahy, ale je to období, které přináší ve vztazích bláznivé a neuvěřitelné situace. Dobře se rozvíjejí mezinárodní vztahy. Objevuje se láska, která nezná hranice. Pod vlivem těchto energií se lidé cítí volněji a svobodněji. Vznikají vztahy, pracovní vztahy nebo kamarádství v cizině.
Zdravotně - dávat pozor na játra, slinivku, slezinu a žlučník. Střelecké energie působí také na míchu, stehna a žilní oběh, zvláštní pozornost věnovat končetinám, pozor při sportování na natažení svalů, šlach, chodit do přírody na dlouhé procházky

Pozitivní afirmace:
Jsem veselý, družný a optimistický člověk
Miluji pohyb, cestování, rád-a poznávám cizí kraje a cizí kultury. Dopřávám si procházky přírodou.
Věnuji pozornost svému vzdělávání, pracuji na sobě, dosahuji vyšších cílů.
Mám svou víru, rozvíjím se i duchovně.