Novoluní ve Vahách

27.09.2019 20:27

Hezký páteční večer 
Zítra 28.9.2019 ve 20:26 hod očekáváme novoluní ve Vahách. Slunce i Luna stojí ve vzdušném a diplomatickém znamení Vah. O čem bude toto novoluní? Mužský i ženský princip má nastolit rovnováhu v lásce, partnerství a všech vztazích, které nás obklopují a jsou pro nás důležité.
Energie Vah nás dále nutí uvědomit si kdo jsem, kam směřuji a snahu vybírat si takové lidi, kteří mi pomohou dosáhnout životního cíle. K dosažení svých cílů je také potřeba každý den udělat kroky, hledat lidi, sbírat informace. Učit se od mistrů svého oboru, naslouchat jim, pracovat na sobě tak dlouho až se sám/a stanu mistrem svého oboru. Jediné, co by nás mohlo brzdit jsou právě nerozhodné energie Vah, nenechte se proto jimi ovlivnit. Je dobré pořekadlo „dvakrát měř, jednou řež“, ale neměř moc dlouho. Rodinné vztahy pod těmito energiemi budou v pořádku a v harmonii. Váhy nedokáží být sami, alespoň ne dlouho, partnerský vztah velmi potřebují, svá partnerství si dobře hlídají. Váhy mají velice dobře vyvinutou intuici, když někoho podezřívají, málokdy se mýlí.
Zdravotně: k energii Vah se vztahují tyto orgány: ledviny, močový měchýř, pánev, žlučník a kůže. V této době je dobré zařadit do jídelníčku hodně ovoce a zeleniny, tělo lépe vstřebává živiny a vitamíny.Nutný pitný režim.
Odpovězte si na otázky týkajících všech vztahů ve vašem životě.
Jak vycházíte s partnerem, svými rodiči, sestrou, bratrem, , kolegy v práci, šéfem a sebou samým?
Připadáte si jako opravář vztahů? Daří se vám stmelovat vztahy?
Jste diplomatický, společenský a spravedlivý?
Patříte k nějaké skupině, máte dobré společenské postavení?
Prožíváte situace, které se vám nelíbí.Dokážete si v těchto situacích poradit?
S láskou Renata