Novoluní ve Vodnáři

24.01.2020 18:06
V pátek 24.1.2020 ve 22:42 očekáváme novoluní ve znamení Vodnáře. Novoluní je vždy období nových začátků v tématech, která přináší znamení zvěrokruhu ve kterém je právě postaveno. Takže Vodnáři, ale i my všichni ostatní (jen pro Vodnáře to platí dvojnásob) přichází období pro témata - svoboda, volnost, přátelství, cesty.
Vodnářům vládne Uran - je to planeta, která podporuje silnou touhu po svobodě, proto Vodnáři potřebují dostatek svobody a volnosti. Stejné je i období, kdy vládnou jeho energie. Lidé mají větší touhu dělat si věci po svém, osvobodit se od starostí, od situací, které je svazují. Vše tedy začne dýchat větší svobodou, touhou rozlétnout se, odpoutat se od země, cestovat, zlepšuje se nálada, lidé se uvolní a touží se bavit. Lidé ve znamení Vodnáře jsou celoživotní děti, jsou přátelští, ale někdy moc důvěřiví a tak na to někdy doplácejí. Musejí si hlídat vztah k penězům, aby svou lehkomyslností zbytečně o ně nepřicházeli. Je to i obráceně, pokud si peníze vypůjčí, aby je vraceli a pokud něco slíbí, aby sliby dodržovali. Nejsou všichni Vodnáři stejní, ale pokud se nevyvíjí správným směrem, stává se lehkomyslnost silnou vlastností. Úkolem pak je, odsunout tuto vlastnost a být napojen na realitu, stát pevně na zemi.
Je vhodné si objednávat letenky, rozhodnout se pro dovolenou, prozkoumat nějakou cizí zemi, studovat cizí jazyk, pracovat pro zahraniční firmu, poznávat daleké kraje, nová místa, cesty jek fyzické tak duchovní, poznávat zemi či vesmír
Zdraví – opatrní bychom měli být na své končetiny a na krevní oběh, teple se oblékat – neprochladnout, nosit volné oblečení, aby nás nic nestahovalo, pohlídat si lýtka, holeně, hlezenní klouby, kotníky, při odpočinku dávat nohy do vyšší polohy, kdo má problémy se srdíčkem měřit si tlak, kdo má křečové žíly by měl nosit kompresivní punčochy a promazávat nohy.
Otázky, které se nám honí hlavou:
Mám nějaký sen (sny) ? Daří se mi jej plnit, pracuji nějak na tom?
Jsem zodpovědný člověk, je na mě spolehnutí?
Jaký mám vztah k penězům? Půjčuji si nebo si půjčují ode mne?
Baví mě cestování? A co já – jsem na té správné cestě?
Co pro mne znamená volnost? Dopřávám volnost ostatním nebo mě vztahy svazují?

AFIRMACE:  Plním si své sny. Vítězství a úspěch – to jsem já.

                          Jsem svobodný člověk a svobodu dopřávám i všem ostatním.

                         Síla je ve mně. Mám dostatek energie.

                         Uvolňuji se od všech lidí a od všech situací, které mě v mém životě 

                         svazují. Mám svobodu, mohu rozhodovat podle svých představ.

                         Raduji se ze své fyzické i duchovní cesty.Novoluní ve Vodnáři