Nový rok 2021

04.01.2021 23:33
Vítáme rok 2021 
Co nás čeká v roce 2021 z pohledu numerologie?
Máme za sebou opravdu náročný rok čtyřky (2020=2+2=4), který je vždy náročný fyzicky. Vyžadoval po nás diciplínu pořádek a řád a to ve všech oblastech života - a to je opravdu velmi náročný úkol, protože kde není pořádek, situace je nezdravá a tudíž nemocná. Tento rok nás v oblasti zdraví velmi tvrdě prověřil a nemluvím jen o covidu. Ogánům - kterým jsme nevěnovali pozornost - tak ty se nám hlasitě ozvaly.
Rok 2021 bude pod energií čísla pět (2021=2+2+1=5). Mělo by se nám všem ulevit. Hlavními a klíčovými slovy jsou: Svoboda, Volnost, Cesty, Změny, Osvobození. Za to, co jsme v lońském roce uklidili, dali do pořádku, za to budeme odměněni.
Přichází změny, tento rok je o pohybu - a to pohybu vpřed. Může se jednat o cesty fyzické i duchovní - změny myšlení, napojení na podvědomí. Můžete se připravit na změnu v práci nebo změnit práci, připravit se na nové projekty, nové okruhy zájmů.
I ve vztazích to bude vyžadovat více akčnosti, oživit je a rozptýlit, dbát o svůj vzhled, abychom byli pro druhé přitažlivější - prostě se nesmíme nudit. Nuda je zabiják vztahů a hlavně v roce pětky.
Co se týká financí, měli bychom být na tom lépe než ve čtyřce, pokud jsme pracovali na své stabilitě, měli bychom si polepšit. Třeba vám přinese hojnost jiný druh podnikání, jiný obor, jiná práce, kterou jste ještě nedělali - i to patří ke změnám a navíc vám může přinést více volnosti.
Ohledně zdraví - je to celkem příznivý rok, kdy se nám do žil vlije nová energie a tím, jak je ten rok takový neposedný, budeme se více hýbat a trávit více času v přírodě, budeme vitálnější a svěžejší, pozor však na zbrklé povahy - na drobná poranění, popáleniny, úrazy apod.
Číslo 20 - které budeme prožívat dlouhodobě na nás dýchá energie citlivosti, vnímavosti, ale také rozpolcenosti, kdy starosti druhých si budeme více brát na sebe, více je chápeme než sami sebe a tím si dláždíme nelehkou cestu.
Na druhou stranu č.21 - nás obdaruje skvělou komunikací, přinese nové kontakty, nabízí cesty úspěchu, ale hlavně otevírá brány neomezeným možnostem.
Tarotová karta s číslem 5 - je Velekněz. Je to božské napojení, které nás učí žít v souladu s životem, dále napojení na svou duši, přichází vědění zhůry, buďto jsme zmoudřeli tím, čím jsme si prošli nebo se setkáme s duchovním učitelem, který nás povede, důležitá je naše pevná víra, jedná se o posun vpřed na naší životní cestě.
Shrnuto a podtrženo - čekají nás změny v čemkoliv si vzpomenete, bylo by dobré opustit vše staré a nevyhovující, protože co pustíte v pětce - přijde nové a lepší. Zkrátka změny, které přijdou, by měli být pro náš prospěch. Vytýčit si nové cíle, aby se nám lépe dýchalo, abychom byli volnější a svobodnější. Jde o posun materiální i duchovní, čeká nás nová životní cesta. Tak ať je šťastná!
Přeji všem šťastný rok 2021 v lásce, klidu, míru a bezpečí.
S láskou a úctou Renata