Pozvánka na seminář

31.01.2019 17:01

5. února nám začíná podle čínské astrologie nový rok - ROK VEPŘE
K této příležitosti pořádám 16. února celodenní seminář. Kdo se chcete dozvědět více o této astrologii, která je naprosto odlišná od evropské, ráda Vás uvítám. Čínská astrologie je rozdělena také na 12 znamení - Krysa, Buvol, Tygr, Zajíc, Drak, Had, Kůň, Koza, Opice, Kohout, Pes, Vepř
a 5 živlů: Kov, Voda, Dřevo, Oheň a Země.
Najdeme zde 60 znamení (12x5), každé znamení je ještě rozděleno do pěti živlů, čímž se liší od evropské astrologie. V letošním roce bude vládnout Vepř s elementem země. Ještě nám dobíhá rok PSA, pod elementem dřevo.
Dále zde hraje také roli hodina narození, členění je pak ještě přesnější. Čínská astrologie určuje vlastnosti lidem narozených v době vlády daného zvířetníku, jeho živlu a hodiny narození. Základní odlišností obou astrologií je v nazírání na člověka. Východní učení se vždy orientují více na ducha a psychiku člověka.
Další důležitou roli hraje ascendent - hodina narození, rozlišují se zde také vhodná povolání, vzájemné vztahy, roky – kdy které znamení vládne a k nim přiřazené živly a role SLUHA a PÁN - specifické a jedinečné rozlišení, které nenajdeme v žádných jiných horoskopech a co bývá příčinou, kdy si lidé nerozumí.
Tohle rozlišení Vám může vysvětlit vzájemné vztahy nejen partnerské, ale i rodinné, pracovní, kamarádské aj.