Retrográdní Merkur

14.10.2020 00:27
Astrologické okenko - Retrográdní Merkur
"Jak nahoře, tak dole". Naprosto příznačné pro nastávající situaci pozemskou a vesmírnou  Náhoda? ...
Dnes 14.10.2020 planeta Merkur pozastavila svůj přímý směr - je retrográdní - tzv couvá. Přináší to trochu zmatené období - kdy vázne komunikace, ruší se domluvené schůzky, stávkují počítače, telefony - zasekávají se. Pokud máte nějakou rozdělanou práci na PC, určitě si data zálohujte, ať o ně nepřijdete. Planeta Merkur je právě komunikační, informační, vzdělávací a sdělovací planetou - informace všeho druhu - psané, mluvené, mediální - tisk, rozhlas, televize, internet atd vše se vrací zpět, vše co jste řekli, slyšeli se bude znovu rozebírat. V tomto období se nedoporučuje kupovat nic, co má motor a co je společné s informacemi, daty apod. Ani životopisy nerozesílejte, abyste neudělali ukvapené rozhodnutí, abyste se nedostali zpět tam, kam už nepotřebujete.
Pokud máte v úmyslu koupit nové auto, pračku, ledničku, televizi, notebook, mobil...aj počkejte na příznivější období - které nastane po 2. listopadu, kdy planeta Merkur opět nastoupí na svůj správný, přímý směr. Zboží, technického rázu zakoupené v období retrográdního Merkuru je poruchové a vrací se zpět výrobcům.
V tomto období máme čas popřemýšlet nad situacemi, které můžeme znovu promyslet, přehodnocovat, utřídit si myšlenky, jak udělat věci znovu a lépe.
Také se můžete setkat s lidmi ze své minulosti, někoho, koho jste dlouho neviděli se znenadání ozve, tento čas přeje třídním srazům, přátelům - které jsme pro svou práci mohli zanedbávat aj. Čekejte, že minulost vám nějakým způsobem zaklepe na dveře a já Vám přeji, aby to byla příjemná setkání
Přeji Všem pevné zdraví, harmonii na duši i na těle.

S láskou a ůctou Renata