Úplněk v Blížencích 14.12.

13.12.2016 16:39

Zítra, 14. prosince 2016 v 1,08 hod k nám přichází úplněk ve znamení Blíženců. Je to promněnlivé znamení a i takhle se chová právě počasí v těchto dnech. Včera déšť a 11°C a dnes ráno -9°C. Daří se obchodu, komunikaci - psané či mluvené. Volejte svá přání do vzduchu - budou vyslyšena :-)

A jaké energie patří k Blížencům?

Komunikace a předávání informací

Správně vedená komunikace je základem všech mezilidských vztahů. Když chce člověk čehokoli dosáhnout, musí o tom mluvit. Tyto energie nutí zvládnutí komunikace a vzdělávání. Komunikovat o podstatných věcech a mít přehled o všem důležitém. Říkat o sobě světu, nestydět se, nebát se. Když se naučíme komunikovat, dokážeme se mezi sebou domluvit, umíme nalézt kompromisy, vyhneme se spoustě problémů.

Soustředění se na důležité oblasti

 Naučit se vybírat si v životě jen ty podstatné situace a podstatné věci, soustředit se na svůj život a ne na životy lidí kolem nás.  Myšlenky jsou jako finance. Musí se s nimi umět hospodařit. Jen si někdy všimněte, kolik myšlenek věnujete nepodstatným věcem, př. sousedům, spolupracovníkům, seriálovým hrdinům apod.

Budování pevných vztahů

Člověk je tím, čím si myslí, že je. No a kým je, se pozná podle toho, jací lidé ho obklopují. Jestliže se pohybujete ve vztazích, které vám nevyhovují, zeptejte se sami sebe proč tomu tak je. Naši partneři, kolegové, kamarádi, to jsou ti, které jsme si sami do života přitáhli.

V partnerských vztazích je důležité, aby oba měli stejné cíle, jakmile se vaše cíle začnou proměňovat, začnou se vaše myšlenky a to na čem jste vztah vybudovali, rozdělovat a vztah se posune do ztracena.

Vzdělávání

Nejde o to, aby všichni měli vysokou školu, ale o to, aby se člověk v průběhu života neustále vzdělával a tím pádem rostla jeho osobnost. Jedno kolik je vám let, každého něco baví. V dnešní době si člověk může zjistit informace o čemkoliv a v jakémkoliv oboru se něčemu přiučit. Čím větší člověk přehled má, tím se před ním otevírají nekonečné možnosti.

Zdraví

Plíce, průdušky, dýchací cesty, problémy s rukama, bolest rukou, zranění rukou, bolesti hlavy, nervy

Nezapomeňte, že dýchání je život, nepodceňujte jej!

Odpovězte si na následující otázky:

Víte, jakou váhu mají vyřčená slova? Hlídáte si svoje myšlenky?

Umíte se prosadit? Víte, v čem jste výjimeční, dokonalí, co umíte?

Vzděláváte se? Máte přehled? Zjišťujete si informace?

Nejdříve myslíte a pak jednáte? Promýšlíte si věci dopředu?

 

AFIRMACE: Jsem komunikativní člověk. Vážím svá slova, má komunikace je čistá.

Ve svém životě vždy nacházím tu svou zlatou střední cestu, ruším tím programy své rozpolcenosti. Mám ráda svou svobodu a plně ji dopřávám i svému okolí.

Vytvářím zdravý partnerský svazek a pro svou rodinu harmonický domov.