Úplněk v Blížencích

22.11.2018 18:58

 

Dne 23.11 v ranních hodinách - 6,41 očekáváme úplněk ve znamení Blíženců. Vládnoucí planetou tohoto vzdušného znamení je planeta Merkur, planeta komunikace, informací, vzdělávání, pohybu a sdělovacích prostředků. Jenže planeta Merkur je nyní retrográdní - couvá - to znamená, že je vše obráceně. komunikace vázne, věci se hýbou pomalu, na čem se ráno domluvíte se přes den čtyřikrát změní apod. Planeta Merkur bude couvat až do 7. prosince. Do tohoto data není vhodné kupovat jakékoliv spotřebiče, co má motor, co se hýbe. Koupené věci v tomto období jsou poruchové - i mobily, notebooky, auta, vše co má společného s pohybem a nějakou formou komunikace. Nevím jak Vám, ale mě nějak často nyní vypadává internet i televize.

V tomto úplňku by měli Blíženci zrekapitulovat poslední půlrok od novoluní ve svém znamení, pak zhodnotit, jak se jim podařilo své úkoly a cíle naplnit. Energie Jsou zaměřeny na komunikaci - slova mají velký vliv, dokáží změnit životy lidí, pohnout světem, zkomplikovat situace, ale také dokáží v mnoha směrech pomoci. Měli byste si tuto sílu uvědomit a chovat se zodpovědně, rozmyslet se nad tím, než něco řeknete, slova nejdou vrátit zpátky. Hlídejte si svoje myšlenky, naučte se s nimi hospodařit, věnujte pozornost své osobě, přemýšlejte a mluvte o sobě, klidně i sami se sebou. 
Budování pevných vztahů
Člověk je tím, čím si myslí, že je. No a kým je, se pozná podle toho, jací lidé ho obklopují. Jestliže se pohybujete ve vztazích, které vám nevyhovují, zeptejte se sami sebe proč tomu tak je. Naši partneři, kolegové, kamarádi, to jsou ti, které jsme si sami do života přitáhli.
V partnerských vztazích je důležité, aby oba měli stejné cíle, jakmile se vaše cíle začnou proměňovat, začnou se vaše myšlenky a to na čem jste vztah vybudovali, rozdělovat a vztah se posune do ztracena.
Zdraví Plíce, průdušky, dýchací cesty, problémy s rukama, bolest rukou, zranění rukou
Nezapomeňte, že dýchání je život, nepodceňujte jej!