Úplněk v Blížencích

11.12.2019 19:12
Ve čtvrtek 12.12 2019 v 6:12 hod očekáváme úplněk v Blížencích. Je to velmi silný úplněk - už jen jeho jeho magické datum 12.12. i hodina 6:12 nese své kouzlo. Odehrává se v kouzelném adventním čase. Je nazván úplňkem Dlouhé noci - kdy dává příležitosti nechat zrát svou moudrost a dopracovat se ke skutečnému vnitřnímu probuzení a setkání s Velkým duchem. Je posledním letošním úplňkem - pod číslem 9 - což je dokončování, zrání, čištění, rekapitulace.
Je to noc - kdy se plní přání - vypuštěná do éteru - vyslovte své přání nahlas v přírodě - pusťte jej po vzduchu a čekejte na jejich splnění, zázraky se dějí - a dějí se tomu, kdo v ně věří, hodně štěstí :-) 
Když bych tento úplněk přirovnala k tarotové kartě - byl by to Poustevník. To je člověk, který prošel svět, zažil vše možné i nemožné a tím, jak toho spoustu prošel, nabyl spoustu zkušeností, životních situací a viděl spoustu různých životních osudů. Své zkušenosti prožil na vlastní kůži - zmoudřel - tomu se říká škola života.
 
 
Astrologicky - slunce stojí ve Střelci v opozici na lunu, která je v Blížencích. Ohnivé energie - vyšší energie duchovna, dálek a cest tu stojí proti vzdušným energiím - komunikačním, sdělovacím a informačním. Blíženci - ale i Vy ostatní - je čas na rekapitulaci všeho, co máte za sebou, všeho - co se vám podařilo po půlročním snažení. Jedná se o období od 3. června - kdy bylo novoluní v Blížencích. Platí to samozřejmě pro všechny, jen pro blížence dvakrát.
A jaké energie nás obklopují pod tímto znamením?
Jsou zaměřeny na komunikaci - slova mají velký vliv, dokáží změnit životy lidí, pohnout světem, zkomplikovat situace, ale také dokáží v mnoha směrech pomoci. Měli byste si tuto sílu uvědomit a chovat se zodpovědně, rozmyslet se nad tím, než něco řeknete, slova nejdou vrátit zpátky. Hlídejte si svoje myšlenky, naučte se s nimi hospodařit, věnujte pozornost své osobě, přemýšlejte a mluvte o sobě, klidně i sami se sebou. Dejte světu najevo svou komunikací jak jste dobří a co všechno umíte – vhodné období pro pracovní pohovory. Pouštějte z úst příjemná slova – vyplatí se vám to!
Budování pevných vztahů - další energie blíženců.
Člověk je tím, čím si myslí, že je. No a kým je, se pozná podle toho, jací lidé ho obklopují. Jestliže se pohybujete ve vztazích, které vám nevyhovují, zeptejte se sami sebe proč tomu tak je. Naši partneři, kolegové, kamarádi, to jsou ti, které jsme si sami do života přitáhli.
V partnerských vztazích je důležité, aby oba měli stejné cíle, jakmile se vaše cíle začnou proměňovat, začnou se vaše myšlenky a to na čem jste vztah vybudovali, rozdělovat a vztah se posune do ztracena.
Zdraví - čemu věnovat pozornost:
Plíce, průdušky, dýchací cesty, problémy s rukama, bolest rukou, zranění rukou. dýchací cvičení..
Nezapomeňte, že dýchání je život, nepodceňujte jej!