Úplněk v Býku 14.11.2016

11.11.2016 14:14

V pondělí 14. listopadu 2016 14,55 hodin se můžeme těšit na velmi silný úplněk ve znamení Býka. V těchto dnech poznáte, jak jste na tom s energiemi hojnosti. V těchto dnech buď budete inkasovat nebo platit. Kdo bude inkasovat je na tom dobře. Kdo bude platit, musí si udělat pořádek v oblasti financí. V těchto dnech si stanovte pevné ceny své hodnoty. Rozhodně nesnižujte ani ceny ani svou hodnotu. Kdybyste nyní plánovali slevy je to tím, že nerozumíte energiím. Vymstilo by se vám to v budoucnu. Nyní je potřeba se cenově stabilizovat. Ukázat světu jakou máte hodnotu a jaká je vaše cena.

Co vlastníte? Toužíte něco vlastnit? Co je pro vás majetek?

Jste spolehliví? Jste zodpovědní? Jak vyděláváte peníze?

Baví vás vaše práce? Je to jen dřina? Pracujete tak, že vás práce těší?

Máte střechu nad hlavou, stabilní práci a plat? Dokážete si užívat života?

 

ENERGIE BÝKA

Stabilita, vlastnění – lépe se žije a dýchá, když má člověk svou vlastní střechu nad hlavou, svou půdu, své místo, kde může zapustit kořeny. Když má pravidelný příjem a zajištěný přísun financí. Energie Býka nabádá  k vlastnění, ať už bytu, domu nebo půdy. Mít svou stabilní pozici v životě. Těmto lidem se i lépe dýchá, pokud mají něco naspořeno. Jsou raději zaměstnanci než zaměstnavatelé. Když se rozhodnou podnikat, musí jít o velmi jistou věc. Těmto energiím vládne země, půda, kameny, dřevo = přírodní prvky.

Dobré majetkové poměry – pod vlivem těchto energií je důležité si uvědomit, co jsou to pravé hodnoty, všechno se ale na majetek přepočítávat nedá. Uvědomit si, co znamená bohatství, co jsou pravé životní hodnoty. Pro nemocného je pravé bohatství, aby byl zdravý, ten kdo je sám touží po lásce a rodině, kdo nemá bydlení, touží po domovu, nevzdělaný touží po vzdělání, aby měl větší hodnotu pro sebe i okolí. A jaká je pro vás ta důležitá životní hodnota?  Co je pro vás bohatství?

Vztah k přírodním prvkům – znamení Býka je zemské znamení a lidé narození v Býku tíhnou k zemi, potřebují pro svůj život půdu, zahradu či pole, prostě kousek země, kterou mohou vlastnit. Jsou jim blízké přírodní prvky, velký pocit štěstí zažívají, když mohou zasadit své rostlinky a plody a těšit se na úrodu, naučit se hospodařit s bohatstvím, které poskytuje příroda.

Zklidnění energií – Býci mají skryté vnitřní pocity a strach z neznámého, nemají rádi změny, lépe řečeno je nesnášejí a mají z nich strach. Snaží se žít stále v zajetých kolejích a neradi dělají nějaké zásadní kroky. Pokud se tato energie nakumuluje, mají tendence k častému rozčilování, výbuchům vzteku. Je to přesně ta situace, kdy před býkem máváte červeným praporem. Proto je nutné při tomto úplňku či novoluní zachovat klid, raději napočítat do deseti nebo zklidnit tuto energii procházkou na čerstvém vzduchu – tak zvaně – vydýchat to!

Zdraví – měli bychom se soustředit na tyto oblasti: čelist, krk, chrup, uši, hrtan, mluvidla, šíje, štítná žláza. Je potřeba vyhýbat se průvanu a chladu, nenamáhat hlasivky.

 

AFIRMACE:  Mám stabilní domov, svou pevnou půdu pod nohama.

                       Pro svou rodinu vytvářím harmonický, šťastný a bezpečný domov.

                       Dbám na to, aby rodina byla zabezpečená, proto mám stabilní příjem.

                       Mám velmi dobrý vztah k rostlinám i zvířectvu.

                       Můj partnerský vztah je láskyplný, patří k němu i zdravý sex. vztah.