Úplněk v Býku

11.11.2019 09:55

Zítra 12.11. 2019 ve 14:34 hod očekáváme úplněk v zemském znamení Býka. 
O čem bude tento úplněk? Slunce stojí ve vodním a hloubavém znamení Štíra a Luna je právě v zemském a stabilním Býkovi. Stojí tu proti sobě hloubka nitra, tajemno a věci skryté proti stabilitě, pevnosti a řádu. Na místě tu je zamyšlení nad tím kdo jsem, co chci, co vše potřebuji k tomu, abych žil/a v hojnosti. Řešíme tedy otázky stability, vlastnění a nastavení mých hodnot cestou lásky, světla a svobody.
Máte, ale nyní pocity, že věci jsou nějak naruby? Může za to retrográdní Merkur, už od 1. listopadu nabral zpětný chod a bude to ještě trvat až do 20. listopadu. Vázne komunikace, na čem jste se ráno dohodli, za 2 hodiny už nemusí platit, stávkují počítače, mobily, je těžké se na něčem pevně dohodnout..
Pod vlivem úplňku v Býku je důležité si uvědomit, co jsou to pravé hodnoty, nastavit si svůj vlastní žebříček hodnot, vše se na majetek přepočítávat nedá. Uvědomit si, co znamená bohatství, co jsou pravé životní hodnoty.
V těchto dnech poznáte, jak jste na tom s energiemi hojnosti, buď budete inkasovat nebo platit. Kdo bude inkasovat je na tom dobře. Kdo bude platit, musí si udělat pořádek v oblasti financí. V těchto dnech si stanovte pevné ceny své hodnoty. Rozhodně nesnižujte ani ceny ani svou hodnotu. Kdybyste nyní plánovali slevy je to tím, že nerozumíte energiím. Vymstilo by se vám to v budoucnu. Nyní je potřeba se cenově stabilizovat. Ukázat světu jakou máte hodnotu a jaká je vaše cena.
Vztah k přírodním prvkům – znamení Býka je zemské znamení a lidé narození v Býku tíhnou k zemi, potřebují pro svůj život půdu, zahradu či pole, prostě kousek země, kterou mohou vlastnit. Jsou jim blízké přírodní prvky, velký pocit štěstí zažívají, když mohou zasadit své rostlinky a plody a těšit se na úrodu, naučit se hospodařit s bohatstvím, které poskytuje příroda.
K tomuto zemskému znamení patří ještě požitky - Býci jsou velcí gurmáni, mají rádi dobré jídlo a příjemné požitky si také dopřávají v oblasti intimity - sexuality.
Zdraví – měli bychom se soustředit na tyto oblasti: čelist, krk, chrup, uši, hrtan, mluvidla, šíje, štítná žláza. Je potřeba vyhýbat se průvanu a chladu, nenamáhat hlasivky.