Úplněk v Kozorohu

08.07.2017 22:57

V neděli 9. července  v 5,09 hod přichází úplněk ve znamení Kozoroha. Období Kozoroha je časem zkoušek, v této době vládne planeta Saturn. Dny přinášejí větší pracovní nasazení, napjatější a složitější situace. Pod vlivem těchto energií z lidí vyzařuje větší vnitřní síla. Lidé mají více vyvinutý smysl pro povinnosti a situace je bude nutit, aby si své povinnosti řádně plnili. Je pravý čas do svého života nastolit systém, pořádek a řád. 


Odpovězte si na následující otázky:

 

Jste pracovití a máte své ambice? Víte jak na to, abyste dosáhli svých cílů?

Co je pro vás úspěch? Kariéra? Rodinný život? Dostatek peněz, dům, auto?

Dodržujete ve svém životě pravidla, pořádek, systém a řád?

Udržujete dostatek pohybu? Věnujte se svému tělu?

Pod vlivem těchto energií by měli být lidé opatrnější na peníze. Lidé mají tendence být lakomí a přespříliš šetrní. Proč tomu tak je? Kozoroh je znamení, které nedostává nic zadarmo. Většina těchto lidí si musí své peníze opravdu zasloužit. V tomto období se tedy na nás přenášejí vlastnosti, které nás nutí více šetřit, více pracovat, více vydělávat.Je to vhodný čas zamyslet se nad systémem, nad fungováním a nad tím, zda někde neutíkají peníze nebo jiné zdroje. Je potřeba se zamyslet, jak vydělat a kde ušetřit. 

 

Citát:

 

Příliš mnoho lidí utrácí peníze, 
které nevydělali za věci, které nepotřebují, 
aby udělali dojem na lidi, které nemají rádi.

 

Zdraví Měli bychom si dávat pozor na kostru, kolena, kosti, zuby, nehty, kůži. Jsou to dny, které jsou vhodné o veškerou péči o pleť a o kůži. Naše kůže nás může upozorňovat na to, že je v našem těle potřeba udělat očistu jednotlivým orgánům. Veškeré mastičky jsou v těchto dnech velmi účinné. Kůže je z lehkostí vstřebává a zpracovává. Je období vhodné na masáže, na péči o pohybový aparát. Lidé, kteří mají problémy s páteří by měli zvýšit pozornost cvičením, budou velmi účinná. Pohyb, procházky, příroda. Někteří jedinci cítí v tomto období napětí nebo pocity skepse. Je potřeba zachovat optimistický postoj a pozitivně myslet, problémy řešit a neodsouvat je. Je také potřeba do svého těla dávat vápník, hořčík, zinek. Hlídat si kolena, klouby. Pohybovat se, šetřit se, pečovat o svůj chrup. Země, příroda, půda, vzduch jsou léčivými prvky v těchto dnech a působí svou energií velmi silně.