Úplněk v Kozorohu

28.06.2018 11:15
Dnes 28.6.2018 v ranních hodinách od 6,52 na nás působí úplněk v Kozorohu a po nás toto spojení vyžaduje pořádek, systém a řád. Období Kozoroha je časem zkoušek, neboť tomuto znamení vládne planeta Saturn. Pod vlivem těchto energií z lidí vyzařuje větší vnitřní síla. Mají větší touhu jít za svým cílem. Jsou odhodlanější a vytrvalejší, pořádnější a mají větší potřebu stát se ochráncem pořádku. Lidé mají více vyvinutý smysl pro povinnosti a situace je bude nutit, aby si své povinnosti řádně plnili.
Všechna zemská znamení touží po jistotách a stabilitě a to ve všech oblastech života. Proto je důležité mít stabilní zaměstnání, mít svůj dům, svůj hrad.
V těchto dnech se máte zamyslet jak to máte ze svou stabilitou vy. Budujete kariéru - a věnujete svůj čas i svým blízkým, rodině?
Další otázka k zamyšlení - co je pro vás bohatství - je to plná peněženka, práce snů, spokojená rodina, zdraví nebo láska? Dodržujete ve svém životě pravidla, pořádek, systém a řád?
Zdraví Měli bychom si dávat pozor na kostru, kolena, kosti, zuby, nehty, kůži. Jsou to dny, které jsou vhodné o veškerou péči o pleť a o kůži. Naše kůže nás může upozorňovat na to, že je v našem těle potřeba udělat očistu jednotlivým orgánům. Veškeré mastičky jsou v těchto dnech velmi účinné. Kůže je z lehkostí vstřebává a zpracovává. Je období vhodné na masáže, na péči o pohybový aparát. Lidé, kteří mají problémy s páteří by měli zvýšit pozornost cvičením, budou velmi účinná. Pohyb, procházky, příroda. Někteří jedinci cítí v tomto období napětí nebo pocity skepse. Je potřeba zachovat optimistický postoj a pozitivně myslet, problémy řešit a neodsouvat je. Je také potřeba do svého těla dávat vápník, hořčík, zinek.
Afirmace: Jsem houževnatý, vytrvalý a cílevědomý člověk.
Můj život provází systém a pořádek ve všech směrech. Pečuji o své zdraví.
Ve svém životě neustále pracuji na svém růstu, úspěchu a svém místě na slunci.
Můj partnerský vztah je krásný a upřímný. Naše děti žijí ve spokojené rodině.