Úplněk v Kozorohu

16.07.2019 10:50

Dnes 16. července 2019 ve 23,39 hod. proběhne úplněk v Kozorohu. Slunce stojí ve vodním znamení Raka proti Luně v zemském Kozorohu. Hlavní témata tohoto úplňku jsou  - emoce, city, intuice proti pevnému řádu, stabilitě a prosperitě. Voda a země - rodina, zázemí, vztahy, kariéra, ambice a vztah k půdě, přírodě.Přinese nám zkoušky v tom, jak máme své životní oblasti uspořádané, měli bychom si dát pozor na výkyvy nálad a navíc ještě prožijeme energie částečného zatmění měsíce. To, co nedá do pořádku Saturn odkryje právě potemnělá Luna.
Dny přinášejí větší pracovní nasazení, napjatější a složitější situace. Pod vlivem těchto energií z lidí vyzařuje větší vnitřní síla. Lidé mají více vyvinutý smysl pro povinnosti a situace je bude nutit, aby si své povinnosti řádně plnili. Je pravý čas do svého života nastolit systém, pořádek a řád.
Ten, kdo je ctižádostivý a chce dosáhnout svého cíle, měl by zaměřit na toto období veškeré své energie. Je potřeba si věřit.
Zdraví - Měli bychom si dávat pozor na kostru, kolena, kosti, zuby, nehty, kůži. Jsou to dny, které jsou vhodné o veškerou péči o pleť a o kůži. Naše kůže nás může upozorňovat na to, že je v našem těle potřeba udělat očistu jednotlivým orgánům. Veškeré mastičky jsou v těchto dnech velmi účinné. Kůže je z lehkostí vstřebává a zpracovává. Je období vhodné na masáže, na péči o pohybový aparát. Lidé, kteří mají problémy s páteří by měli zvýšit pozornost cvičením, budou velmi účinná. Pohyb, procházky, příroda. Někteří jedinci cítí v tomto období napětí nebo pocity skepse. Je potřeba zachovat optimistický postoj a pozitivně myslet, problémy řešit a neodsouvat je. Je také potřeba do svého těla dávat vápník, hořčík, zinek. Hlídat si kolena, klouby. Pohybovat se, šetřit se, pečovat o svůj chrup. Země, příroda, půda, vzduch jsou léčivými prvky v těchto dnech a působí svou energií velmi silně.
Pozitivní afirmace:
Jsem houževnatý, vytrvalý a cílevědomý člověk. 
Můj život provází systém a pořádek ve všech směrech. Pečuji o své zdraví.
Ve svém životě neustále pracuji na svém růstu, úspěchu a svém místě na slunci.
Můj partnerský vztah je krásný a upřímný. Naše děti žijí ve spokojené rodině.