Úplněk v Panně

18.02.2019 18:38
Zítra 19.2.2019 v 16,55 hod očekáváme úplněk ve znamení Panny. A jaké energie nás budou obklopovat?
Energiím Panny vládne Merkur. Merkur dává těmto zrozencům schopnost komunikovat o tématech, která jsou jim přiřazená. Panny se rodí se schopnostmi být léčitelem. Některé toho využijí, některé ne. Zajímají se o zdravotní stav buď pracovně nebo jako svůj koníček, a nebo si jen hlídají svůj zdravotní stav.
Panna chce mít vše pod kontrolou a vše mít v naprostém pořádku. A to bude po Vás chtít tento úplněk.
Hlídejte si finance, aby jste příliš neutráceli, buďte dobrými hospodáři.
Důležitá je v těchto dnech pozitivní nálada, abyste nesklouzli do nějakých chmurných myšlenek, tak - jak budete myslet - to se Vám bude vracet.
V těchto dnech je vhodné udělat si prostor pro pořádek a hygienu. Doma vše pročistit, v těle vše pročistit, zamyslet se nad potravinami, které jíme, zda jsou vhodné pro naše zdraví, máte dostatek vitamínů, minerálů a ostatních důležitých látek? Je třeba dbát na svůj žaludek, střeva a vše co je společné s trávením. Je třeba myslet pozitivně, chodit na procházky do přírody. Každé ráno vypít sklenici vlažné vody, v těchto dnech pijte čaj z meduňky, cvičte břišní cviky, uvolněte trávení.
 
Pozitivní afirmace:
Jsem zdravá, šťastná a láskyplná bytost. Jsem obklopena milujícími lidmi, kteří mi přináší do mého života lásku a harmonii. Vše, co se kolem mě děje, je v souladu s Božím plánem
a podporuje to můj duchovní růst.
Žiji v hojnosti, dostatku a krásné přírodě.
Vše je v naprostém pořádku. Děkuji.