úplněk v Panně

08.03.2020 21:17

V pondělí 9.března 2020 v 18,48 hod očekáváme úplněk ve znamení Panny.
Slunce stojí ve vodním a citlivém znamení Ryb a v opozici je Luna v zemském znamení Pany. Sny, touhy a duchovno tu stojí naproti stabilitě, praktičnosti a zdravému životnímu stylu. Je na čase dokončit, zrekapitulovat, uzavřít cyklus právě na tato témata a otevřít jim nově a jinak.
Vládcem Panny je Merkur - je to planeta komunikace – má na starost vše, co zaměstnává naši mysl, jak vyjadřujeme své názory, jak mluvíme, čeho si všímáme a co nás zajímá. Astrologicky je Pannám přiřazen 6. Dům – ten má na starosti zdraví a choroby, pracovní vztahy se spolupracovníky, službu a patří sem i zvířata, péče o tělo, životospráva a hygiena. Panny mají silný vztah bylinkám a k léčení.
Výrazným rysem lidí narozených ve znamení Panny je smysl pro pořádek a systém. Jsou to lidé praktičtí a mají velké konstrukční a manuální schopnosti.
Energie Panny působí často tak, že lidé mají tendence všechno dramatizovat. Kdo nemá dobře zvládnuty tyto energie, brzdí sám sebe ve svém vývoji a může strhnout i lidi ve svém blízkém okolí. Panny si musí dát pozor, aby nedusily osobnosti svých blízkých. Pokud chcete mít dobře zvládnuté energie Panny, měli byste se dívat na svět okem estéta a člověka, který oceňuje všudypřítomnou krásu kolem nás. Vnímat sám sebe jako schopného a důvěryhodného jedince, protože Panny o sobě pochybují, proto se jim nepodaří vyniknout i když na to mají. A zde platí pravidlo, co ze sebe člověk vydává, to se mu vrací zpět, je tedy velice důležité pozitivní myšlení a dobrá nálada.
Panny jsou dobří hospodáři, záleží jim na tom, aby se ničím neplýtvalo. Dokonce se o nich říká, že v době sklizně jsou schopné zavařit i šišky. Panny milují sklízet svou zahrádku, jíst vlastní vajíčka, maso, pít své mléko, jsou to přírodní lidé a dokážou z ní dost získat.
Panny si uvědomují hodnotu peněz a umí jejich tok dobře kontrolovat, jen tak lehce své peníze nevydávají. Jsou výborní účetní, kontroloři, správci pokladen, nebo toho, jak ostatní lidé peníze utrácejí. Pokud nevíte jak efektivně investovat a do čeho, zeptejte se právě Panny. Jejich smysl pro správnou a hlavně bezpečnou investici, je příkladem pro všechny. Mohou také ale sejít na slepou uličku, pokud se energie vyvinou nesprávným způsobem, tak jsou šetrní až lakomí nebo vyhazují peníze do černé díry..
ZDRAVÍ:V těchto dnech je vhodné udělat si prostor pro pořádek a hygienu. Doma vše uklidit, v těle vše pročistit, zamyslet se nad potravinami, které jíme, zda jsou vhodné pro naše zdraví. Máte dostatek vitamínů, minerálů a ostatních důležitých látek?Je třeba dbát na svůj žaludek, střeva a vše co je společné s trávením. Je třeba myslet pozitivně, chodit na procházky do přírody. Každé ráno vypít sklenici vlažné vody, v těchto dnech pijte čaj z meduňky, cvičte břišní cviky, uvolněte trávení.