Úplněk v Raku 12. 1. 2017

11.01.2017 22:47

Ve čtvrtek 12. 1. 2017 k nám přichází úplněk ve znamení Raka, který bude exaktní ve 12, 14 hod. Energie s pojené s Rakem jsou o rodičovství, vztahy v rodině, udržování rodinného krbu, stmelování celé rodiny a kdy jindy se nám tohle daří než ve vánoční čas, viďte? Jsme plní citů, protože na nás doléhá račí starostlivá energie, kdy si uvědomujeme co pro nás znamená rodinné pouto, rodný dům či rodná zem. Protože je Luna v Raku můžeme se setkávat s velkými emocionálními výkyvy a proto je důležitá optimistická nálada - i když počasí nám zimu nepřipomíná. Nezapomeňte poděkovat za to co máte, čeho jste dosáhli a že jste zdraví.

K dalším račím energiím patří spořivost, šetření a zacházení s financemi. Sáhněte si na svědomí, nepřehnali jste to o Vánocích s počtem dárečků a nepřekročili rodinný rozpočet více než je třeba? Je krásné udělat svým milovaným radost, ale jen pokud vás to finančně nebolí, vždyť v tyto svátky nesoutěžíme kdo toho dostane nejvíc.. Máme si připomenout narození Ježíše a jít cestou lásky. V tomto období nám také velice dobře funguje intuice a energie jsou nakloněny tvořivosti.

Co se týká zdraví,

Síla, která působí během dnů Raka má účinky na plíce, hruď, žaludek, játra a žlučník, ženské věci. Reagujeme nepřiměřeně a nepřiměřeně může reagovat i naše okolí, jsme neklidní a naše emoce přehnané. Zaměřit se na své tělo a pochválit se. Brát se takový jaký jsem a vnímat se jako originální bytost. Obzvláště ženy řeší svou postavu, a pokud jsou nespokojené, zadělávají si na ženské nemoci. V tyto dny se doporučuje lehká strava.

Otázky, na které si máte odpovědět:

Snažíte se stmelovat rodinu? Dokážete vybudovat stabilní a láskyplný domov?

Učíte své děti hospodařit? Dostávají kapesné? A jak jste na tom s financemi vy?

Staráte se o své tělo? Hlídáte si žaludek? Zásobujete tělo tou správnou stravou?

Jsou nějaké situace, které nedokážete strávit? Býváte náladoví?

 

Afirmace:  V mém životě má rodina velmi důležité postavení.

Pro svou rodinu vytvářím stabilní, láskyplný a harmonický domov.

Mám skvělé vztahy se svými dětmi, jsou dostatečně zabezpečeni jak materiálně tak duchovně. Učím je, jak mají hospodařit s penězi.

Pečlivě se starám o své tělo, cvičím, dodávám tělu tu správnou výživu, dostatek vitamínů a minerálů, myslím pozitivně