Úplněk v Raku

03.01.2018 13:44

 2. ledna ve 3,23 hod nastal  úplněk ve znamení Raka. Energie s pojené s Rakem jsou o rodičovství, vztahy v rodině, udržování rodinného krbu, stmelování celé rodiny. Nyní po vánočních svátcích a příchod nového roku v nás vyvolává plno citů, a také proto, protože na nás doléhá račí starostlivá energie, kdy si uvědomujeme co pro nás znamená rodinné pouto, rodný dům či rodná zem. Protože je Luna v Raku můžeme se setkávat s velkými emocionálními výkyvy a proto je důležitá optimistická nálada - i když počasí nám zimu nepřipomíná. Nezapomeňte poděkovat za to co máte, čeho jste dosáhli a že jste zdraví.

K dalším račím energiím patří spořivost, šetření a zacházení s financemi. Sáhněte si na svědomí, nepřehnali jste to s počtem dárečků a nepřekročili rodinný rozpočet více než je třeba? Je krásné udělat svým milovaným radost, ale jen pokud vás to finančně nebolí, vždyť v tyto svátky nesoutěžíme kdo toho dostane nejvíc.. Máme si připomenout narození Ježíše a jít cestou lásky. V tomto období nám také velice dobře funguje intuice a energie jsou nakloněny tvořivosti. 

Co se týká zdraví, Rak má na starosti žaludek, játra, žlučník a ženské orgány. Opatrujte své žaludky, možná by se hodila nějaká očistná kúra nebo malý půst :-)