Úplněk v Rybách

13.09.2019 10:07

Zítra 14.9.2019 v ranních hodinách v 6,32 hod očekáváme úplněk ve znamení Ryb. Slunce má stále silné postavení v Panně. Tento úplněk má opozici země verzus  voda. Pečlivost, pracovitost, stabilita a pevnost tu stojí proti citlivosti, vnímavosti a duchovnímu světu.

Panna nás nutí uklidit v sobě a kolem sebe, chce abychom dokončili to, co je potřeba dokonči, uzdravit to, co je nemocné. To, co se vám nyní povede uzdravit bude mít trvalé následky, proto využijte těchto energií, abyste se zbavili všeho, co neslouží pro vaše dobro.

K Rybím energiím zase patří - duchovní rozvoj, meditace, jasnozřivé schopnosti ( lidé narození v Rybách patří k těm senzitivním lidem, kteří více vnímají Znamení Ryb znázorňují dvě ryby, které plují každá na jinou stranu, proto můžete být také v těchto dnech plní protikladů, dávejte pozor, abyste realitu oddělili od snění - k němu mají Ryby blízko.
Co se týká vztahů, jsou Ryby romantické, láskyplné, milující, ale mohou mít sklon k nevěře ( to jsou ty protiklady) , dále si dávejte pozor na náladovost, deprese, smutky, alkohol ( ohnivá voda - vodní živel Ryby). Nejsou vhodné rituály na peníze, vhodné rituály jsou na duchovní rozvoj, víru v sebe sama, ve své schopnosti, lásku k sobě a ke svému vnitřnímu dítěti.

      Dny Ryb jsou plné citů a vše co necháme vstoupit do svého těla, působí mnohem silněji než jindy a to jak v pozitivním tak v negativním slova smyslu. . Ve dnech Ryb není dobré větrat lůžkoviny, v ovzduší se udržuje vlhkost. Také není dobré kupovat nové boty, mohou nás po čase tlačit. Nemyjeme a nestříháme vlasy – slábnou, třepí se a tvoří se lupy. Je vhodné období na praní prádla – dobře se odstraňuje vodní kámen. Navazování nových známostí není příliš šťastné. Za velmi příznivé v chování se tady projevuje jak pevné spojení se zemí, tak na druhé straně duchovno a spojení s vesmírem. Nejdůležitější činností je očista těla, mysli od všech negací.

Zdravotně věnujte pozornost těmto orgánům – žaludku a trávení - (Panna) , všímejte si, co jíte, nezatěžujte tělo těžkými pokrmy

Ryby -  této energii se přiřazují chodidla, prsty na nohou a lymfatický systém, je třeba věnovat pozornost chodidlům, dobrá je masáž, přináší úlevu. V tomto období je úspěšné ošetřit bradavice na nohou – ale jen za ubývajícího měsíce, jinak se objeví znova (po úplňku)