Úplněk v Rybách

01.09.2020 17:14

Zítra 2.září 2020 v ranních hodinách v 7:21 hod očekáváme úplněk ve znamení Ryb. O čem bude?
Slunce stojí v zemské, pracovité a pořádkumilovné Panně a Luna v citlivých, věčně snících Rybách. Úplňky vždy něco završují, dokončují nějaký cyklus. Úplněk v Rybách slibuje splnění přání, je nabitý magií a duchovnem, takže mohou se dít zázraky a energie Panny nás budou držet při zemi a pootevřou dvířka realitě, protože ona ví, že nic není zadarmo.
Milé Ryby - nyní máte čas zrekapitulovat si svůj poslední půlrok - co se Vám podařilo, co vše jste zvládly, pochvalte se, poděkujte.
Jaké energie nás právě obklopují : je to duchovní rozvoj, meditace, jasnozřivé schopnosti ( lidé narození v Rybách patří k těm senzitivním lidem, kteří více vnímají Znamení Ryb znázorňují dvě ryby, které plují každá na jinou stranu, proto můžete být také v těchto dnech plní protikladů, dávejte pozor, abyste realitu oddělili od snění - k němu mají Ryby blízko.
Co se týká vztahů, jsou Ryby romantické, láskyplné, milující, ale mohou mít sklon k nevěře ( to jsou ty protiklady) , dále si dávejte pozor na náladovost, deprese, smutky, alkohol ( ohnivá voda - vodní živel Ryby). Nejsou vhodné rituály na peníze, vhodné rituály jsou na duchovní rozvoj, víru v sebe sama, ve své schopnosti, lásku k sobě a ke svému vnitřnímu dítěti.
Dny Ryb jsou plné citů a vše co necháme vstoupit do svého těla, působí mnohem silněji než jindy a to jak v pozitivním tak v negativním slova smyslu. Navazování nových známostí není příliš šťastné. Za velmi příznivé v chování se tady projevuje jak pevné spojení se zemí, tak na druhé straně duchovno a spojení s vesmírem. Nejdůležitější činností je očista těla, mysli od všech negací.

Jak to vidí Lunární kalendář?
V těchto dnech, kdy Luna vstoupila do vodního znamení Ryb, se doporučuje:

Zdraví a krása:
Není vhodná doba na stříhání a mytí vlasů – mohou se tvořit lupy, vlasy špatně drží
Vhodná péče o pokožku a depilace, vhodné kosmetické úpravy
Vhodné pitné kúry na odvodnění a pročištění organismu, sauna
Vhodná je lymfatická masáž – zejména při ubývající Luně, masáž -koupel nohou, chodidel a prstů
Vhodná také reflexní masáž a moxa, nevhodná je pedikúra – hrozí poranění
Velmi účinné jsou psychoterapie, homeopatie, jóga, meditace

Orgány: nohy, chodidla, lymfatický systém, psychická nerovnováha, alkoholismus, závislost
Věnujte pozornost těmto orgánům, hýčkejte je, větší pozornost věnujte svým dolním končetinám, udržovat nohy v teple a suchu, používat vhodnou obuv, nejlépe zdravotní, předcházet tak plochým nohám i jiným deformacím, vyvarovat se strachu a neklidu, důležité je mít svou oázu klidu v domově, přírodě, mít pravé přátelé – jak se jim říkají, že jsou vrby – mít se komu svěřit a vypovídat, jsou ty dny velmi citlivé na psychiku a slabší jedinci mohou hledat pomoc v alkoholu či drogách. Pak už je na místě odborná pomoc psychologa či psychoterapeuta.

Nevhodná doba na operace nohou, prstů na nohách neboť tyto orgány jsou v těchto dnech oslabené a po zákroku hrozí špatné hojení a dlouhá rekonvalescence.

Dům a zahrada:
Vhodná doba na zalévání, hnojení a zavlažování zejména pokojových a balkonových rostlin
Příznivý den na sečení trávy
Nepříznivý den na sklizeň ovoce – špatně se uchovává
Praní a úklid s menší námahou – postačí menší množství čisticích prostředků
Prádlo vyprané v tyto dny lépe pouští zašlé skvrny, bude čistší