Úplněk ve Lvu 11.2.2017

10.02.2017 12:10

V sobotu 11. února k nám přichází úplněk ve znamení lva. Tyto dny přejí zábavě a veselí, atmosféra je srdečná a přeje zábavnému společenskému vyžití. K doporučeným činnostem nyní patří péče o naše vlasy - stříhání, barvení a trvalá velmi dobře drží, věnujte péči svým vlasům, odmění se vám, vlasy zkvalitní po stříhání, nedoporučuje se operace srdce, neboť tento orgán je oslaben, je dobré vyhnout se stresům – nezatěžovat srdce, dělat cviky na záda,  absolvovat masáže zad.

Vhodná strava – Lvům nejvíce ve stravě prospívají ryby a to hlavně losos a pstruh, občas hovězí maso. Dále jako příloha se doporučuje rýže a sója. Z ovoce pak jablka, ananas a ostružiny. Ze zeleniny nejvíc hlávkový salát, rajčata, papriky, olivy, listová zelenina, mrkev a tykev. Na mlsání pak mandle a ořechy. Lvi by měli také dodržovat pitný režim a nepít příliš tvrdého alkoholu, spíše trochu piva na dobré zažívání, nebo lehké míchané nápoje s trochou alkoholu. Škodí jim slaná jídla, přemíra kávy a kouření.

Lev je ohnivé znamení a jeho vládcem je Slunce. Síla Lva působí na tyto orgány: Srdce, krevní oběh, záda a bránice, zaměřit se na sledování krevního tlaku, doplňovat do těla hořčík. K hlavním energiím lvů patří kreativita, tvořivost, plodnost, pracovitost, úspěch, láska, někdy vysoké ego, sebejistota a touha po dominanci. A takový by měl být i tento úplněk.

Otázky k zamyšlení – nejen pro Lva. Srdce je orgán, který symbolizuje city, lásku, život. Nemocné srdce bývá signálem, že se člověk vzdaluje od své životní cesty. Protože nemoci přichází od emocí, položte si tyto otázky a pokuste se najít odpověď:   Dávám ve svém životě dostatečný prostor lásce – lásce k sobě, k ostatním, k přírodě – čemukoliv? Nepůsobím jako člověk bez srdce? Mám srdce na dlani? Co způsobuje v mém životě neustálý tlak? Z čeho mi může vyskočit srdce z hrudi?

Odpovězte si na tyto otázky:

V čem vynikám? Jsem silná osobnost? Jsem osobnost uznávaná druhými?

Jsem pracovitý, kreativní a úspěšný člověk?

Jak snáším kritiku? Mám diktátorské sklony? Snáším se dobře s okolím?

Dokážu udržet své ego v rovnováze?

Mám lásku? Dokážu dávat najevo své city?

Pozitivní afirmace: 

Jsem pracovitý, svědomitý a kreativní člověk

Umím prodat to, v čem vynikám. Dokážu ukázat světu, co umím.

  Ochotně naslouchám názorům druhých, pomáhá to mému růstu.

    Mám lásku. Přijímám i rozdávám lásku.

    Úspěch, síla, kreativita, plodnost, láska a radost – to jsem já.