Úplněk ve Lvu 21.1.2019

20.01.2019 18:32

Zítra 21. ledna 2019 očekáváme úplněk ve znamení Lva. Navíc můžeme na obloze pozorovat úplné zatmění měsíce, měli byste jej možnost pozorovat od 5:41 hod. Mělo by trvat 1 hodinu a 2 minuty. Velmi zajímavý den, numerologicky přináší ukončení, rizika - buďte tedy velmi opatrní na cestách, pozor na nehody, pády. A pod jakými energiemi je úplněk?
Energii Lva vládne Slunce. Energie Lva jsou pod vlivem plodnosti. Je dobré se soustředit na naše plody lásky – děti, anebo svůj plodný život, co se vlastní tvorby týče – vlastní projekty, výrobky, díla aj. V tomto období jsme šikovní a tvořiví. Kdo toho využije, může se prosadit. Tyto dny mají energii ohně a energie prosazení a kreativity.Ve dnech novoluní nebo úplňku můžete dělat rituály na přivolání nebo udržení vztahů.
Energie Lva jsou o tom, že tito jedinci jsou neradi součástí davu. Potřebují vyniknout, aby byli dobří a uznávaní. Kam vejde Lev, tam se rozsvítí slunce.Máte-li finanční problémy, je úplněk ve Lvu příhodnou dobou pro získání potřebného obnosu. Nebude vám chybět síla, vytrvalost, odvaha a sebedůvěra. Přidá-li se správná motivace, která bude hnacím motorem, budete na nejlepší cestě k úspěchu. Úplněk ve Lvu probouzí sílu a dravost k čemukoliv, po čem už dlouho toužíte a co se vám doteď příliš nedařilo získat. Nese se ve znamení mužnosti, vůdcovství a majestátní síly.Za úplňku ve Lvu prahneme po náklonnosti, uznání a obdivu. Lev miluje oslavy, přepych a předvádění se. Emoce jsou vyjadřované velice dramaticky, mnohdy až přehnaně. Tento čas přeje romantice, vyznáním lásky, večírkům a návštěvám kulturních akcí. Uplatnění najdeme v kreativních činnostech. Vyvarujte se tendence k marnotratnosti a domýšlivosti.
Orgány: srdce, žíly, tepny, cévy, krevní tlak, mícha, záda, bránice, aorta 
Věnujte pozornost těmto orgánům, hýčkejte je, větší pozornost věnujte svému srdíčku, které symbolizuje lásku, city a hlavně život. Nemocné srdce je známkou toho, že jsme se odchýlili od své životní cesty, mějte lásku k sobě i k ostatním, střídmě a pravidelně jezte, dostatečně spěte a dodržujte pitný režim, odpočívejte, relaxujte. V době mezi 11-13hod. omezit kávu a alkohol - zatěžují srdce, doplňovat vitamín C, pít zelený nebo čistící čaj.
Nevhodná doba na operace srdce a zvýšená zátěž na srdce a krevní oběh, neboť tyto orgány jsou v těchto dnech oslabené a po zákroku hrozí špatné hojení a dlouhá rekonvalescence.