úplněk ve Lvu

08.02.2020 12:04

Zítra 9. 2. 2019 v ranních hodinách v 8,32 hod očekáváme úplněk ve znamení Lva. Slunce stojí ve vzdušném vodnáři a luna v ohnivém lvu. Energie tohoto úplňku jsou o volnosti, svobodě přátelství, ale i velkoleposti, šlechetnosti, hravosti a zábavě. Atmosféra je srdečná, veselá, vhodná na společenské vyžití, reakce lidí jsou hrdé, sebejisté, naplněné touhou po uznání a dominanci. Smích léčí - vhodné napojení na své vnitřní dítě, na jeho bezprostřednost a bezstarostnost. Nejen prací je člověk živ.

 
Co se děje, když vládnou energie Lva:
  Tyto energie jsou pod vlivem plodnosti. Je dobré se soustředit na naše plody lásky – děti, anebo svůj plodný život, co se vlastní tvorby týče – vlastní projekty, výrobky, díla aj. V tomto období jsme šikovní a tvořiví. Kdo toho využije, může se prosadit. Tyto dny mají energii ohně a energie prosazení a kreativity.

Energie Lva jsou také o tom, že tito jedinci jsou neradi součástí davu. Potřebují vyniknout, aby byli dobří a uznávaní. Kam vejde Lev, tam se rozsvítí slunce. Po čas těchto dní vám nebude vám chybět síla, vytrvalost, odvaha a sebedůvěra. Přidá-li se správná motivace, která bude hnacím motorem, budete na nejlepší cestě k úspěchu. Úplněk ve Lvu probouzí sílu a dravosti k čemukoliv, po čem už dlouho toužíte a co se vám doteď příliš nedařilo získat. Nese se ve znamení mužnosti, vůdcovství a majestátní síly.Za úplňku ve Lvu prahneme po náklonnosti, uznání a obdivu. Lev miluje oslavy, přepych a předvádění se. Emoce jsou vyjadřované velice dramaticky, mnohdy až přehnaně. Tento čas přeje romantice, vyznáním lásky, večírkům a návštěvám kulturních akcí. Uplatnění najdeme v kreativních činnostech. Vyvarujte se tendence k marnotratnosti a domýšlivosti.

 

Orgány: srdce, žíly, tepny, cévy, krevní tlak, mícha, záda, bránice, aorta

Věnujte pozornost těmto orgánům, hýčkejte je, větší pozornost věnujte svému srdíčku, které symbolizuje lásku, city a hlavně život. Nemocné srdce je známkou toho, že jsme se odchýlili od své životní cesty, mějte lásku k sobě i k ostatním, střídmě a pravidelně jezte, dostatečně spěte a dodržujte pitný režim, odpočívejte, relaxujte. V době mezi 11-13hod. omezit kávu a alkohol - zatěžují srdce, doplňovat vitamín C, pít zelený nebo čistící čaj.

Nevhodná doba na operace srdce a zvýšená zátěž na srdce a krevní oběh, neboť tyto orgány jsou v těchto dnech oslabené a po zákroku hrozí špatné hojení a dlouhá rekonvalescence.

Zdraví a krása:

Zvlášť příznivá doba na zastřihávání vlasů, trvalou – účesy lépe drží, po stříhání mají vlasy tendence houstnout – proto výborný okamžik pro první stříhání vlásků u batolete. Velmi příznivá doba na mytí vlasů – mají větší lesk

Vyhýbat se saunění, kdo má potíže ze srdcem. Péče o pokožku a depilace, zvlášť vhodná doba na kosmetické úkony, vhodná masáž zad a hrudníku